gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürkün Çevre Sözleri nelerdir acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba sizden Atatürkün Çevre Sözleri nedir bu konuda bana Atatürkün Çevre Sözlerini yazarsanız çok sevinirim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atatürkün Çevre Sözleri nelerdir acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba neden

acaba neden

türkler sekerin erimesi için sag dan sola dogru cayı karıstırırlar ama yabancılar soldan saga dogru karıstırırlar ndn_?
  2. Atatürkün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri nelerdir?

Atatürkün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri nelerdir?

Merhaba... Hepinize günaydınlar ve keyfili bir gün diliyor ve sizden bir rica da bulunuyorum bana mümkünse Atatürkün Cumhuriyet İle İlgili Sözleri paylaşımını yapar mısınız lütfen!
  3. Atatürkün Çanakkale İle İlgili Sözleri nelerdir

Atatürkün Çanakkale İle İlgili Sözleri nelerdir

Arkadaşlar hepinize selam olsun ve iyi günler olsun size bir soru soracağım acaba Atatürkün Çanakkale İle İlgili Sözleri nelerdir?
  4. Atatürkün Gerçek Boyu kaç acaba

Atatürkün Gerçek Boyu kaç acaba

Merhaba arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba Atatürkün Gerçek Boyu kaçtır bilen var mı ya varsa lütfen paylaşsın harbiden çok merak ettim.
  5. Çevreyi Korumanın Önemini Taşıyan Sözler

Çevreyi Korumanın Önemini Taşıyan Sözler

bu konu çevre kirliliği ve çevreyi korumak ile ilgili sözlere yer vermektedir. Sağlıklı bir nesil yetiştirmek için işe önce çevreyi korumakla başlamalıyız. İler de çocuklarımıza tertemiz bir dünya bırakmak istiyorsak herkes kendi üzerine düşeni yapar ve çevreyi korumakla ilgili sorumluluklarını taşırsa tertemiz ve rahat bir nefes alabilecek bir dünya yeni nesllere mirak olarak kalacaktır....

Sayfayı Paylaş