gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürkün Gerçek Boyu kaç acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba Atatürkün Gerçek Boyu kaçtır bilen var mı ya varsa lütfen paylaşsın harbiden çok merak ettim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atatürk'ün Gerçek Boyu Kaçtır
    Atatürk'ün Boyu kaç santim

Atatürk'ün boyuyla ilgili birkaç bilgi bulunsa da resmi TBMM kayıtlarına göre Atatürk'ün gerçek boyu 1.68 m'dir. Ayrıca İngiltere'de balmumu heykellerinin sergilendiği müzedeki Atatürk heykeli de Gerçek 1.68 olan orjinal boydadır.

Atatürkün Gerçek Boyu kaç acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yağlı boya atatürk resimleri

yağlı boya atatürk resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Atatürk yağlı boya resimleri

Atatürk yağlı boya resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hasan Yalnızoğlu Boyu Kaç

Hasan Yalnızoğlu Boyu Kaç

Hasan Yalnızoğlu Boyu Kaç arkadaşlar merak ettim uzunda ama kaç cm :)
  4. Atatürkün boyu kaç cmdi ?

Atatürkün boyu kaç cmdi ?

Atatürk kısa boyluymuş doğru mu, başka bir yerde de uzun diye okumuştum ama. Boyu kaçtı bilgi varmı ?
  5. rihannanın boyu kaç?

rihannanın boyu kaç?

Merhabalar arkadaşlar. Biz grupça rihanna hayranıyız ama boyu konusunda bir iddiaya girdik, acaba rihannanın boyu kaç ?

Sayfayı Paylaş