gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Atatürkün Kütüğü Nereye Kayıtlı biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ulu önder Atatürkün Kütüğü Nereye Kayıtlı biliyor musunuz benim dün gece yatmadan önce aklıma geldi çok da merak ettim belki siz Atatürkün Kütüğü Nereye Kayıtlı biliyorsunuzdur diye yazdım:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Atatürkün Kütüğü Nereye Kayıtlıdır
    Mustafa Kemal Atatürkün Kütüğü Nereye Kayıtlı

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, Gaziantep İli Şahinbey İlçesi, Bey Mahallesi Nüfusuna Kayıtlıdır..

Atatürkün Kütüğü Nereye Kayıtlı biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunları Biliyor Muydunuz (ATATÜRK)

Bunları Biliyor Muydunuz (ATATÜRK)

1-Atatürk`ün dünyada `başöğretmen’ sıfatlı tek lider olduğunu, Bir geometri kitabi yazdığı, üçgen, açı, dikdörtgen gibi ve 48 tane geometri teriminin (öztürkçe) isim babasının bizzat Mustafa Kemal oldugunu. 2-Norveççe`de `Atatürk gibi olmak` diye bir deyim olduğunu. 3-”Atatürk” çiçeği’nin adını, çiçeği bulan Wanderbit Üniversitesi profesörlerinden doktor Kirk Landin`in koydugunu ve bu çiçegin...
  2. Figueres Nerede Biliyor Musunuz?

Figueres Nerede Biliyor Musunuz?

figueres nerede hangi kıtada özelliği ne resimleri tanıtımı ile ilgili bilgiler burada melekler Eminim bir çoğunuz orası da neresi diyorsunuzdur melekler :) Ben de ilk duyduğumda aynısını demiştim ve kimbilir hangi ücra köşe diye düşünmüştüm.Evet,ücra bir köşe ama önemli bir özelliği var.:)Figueres, Rosas Körfezinden içeriye doğru uzanan verimli bir ovanın yer aldığı Emporda bölgesinin...
  3. Abbasiler Nerede Kurulmuştur biliyor musunuz

Abbasiler Nerede Kurulmuştur biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar sizden Abbasiler Nerede Kurulmuştur diye bilgi rica ediyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım bir zahmet benim için de yazsın bu sayfaya bildiklerini.
  4. Çevre Hastanesi Nerede biliyor musunuz

Çevre Hastanesi Nerede biliyor musunuz

Selam arkadaşlar hepinize öncelikle neşeli ve keyfi dolu bir gün geçirmenizi diliyor ve Çevre Hastanesi Nerede diye sizlere soruyorum. Çevre Hastanesi Nerede bilen var ise yazsın lütfen!
  5. Atatürkün tuttuğu takımı biliyor musunuz?

Atatürkün tuttuğu takımı biliyor musunuz?

Arkadaşımla iddiaya girdik. Ben Atatürkün fenerli olduğunu söylüyorum o galatasaraylı olduğunu söylüyor. Siz biliyor musunuz Atatürk hangi takımı tutuyor ?

Sayfayı Paylaş