gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atatürk'ün milli ahlak konusundaki görüşleri nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Başlıkla müsemma atatürkün milli ahlak konusundaki belirttiği görüşleri nelerdir bunun hakkında bana yardımcı olabilir misiniz ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

atatürk'ün milli ahlak konusundaki görüşleri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Başörtüsü Görüşü?

Atatürk'ün Başörtüsü Görüşü?

Yazar Özdemir Çallı'nın kaleme aldığı "Yakın Tarihimiz" adlı kitapta büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 31 Ocak 1923'te İzmir'de Gümrük Binası'nda halkla yaptığı konuşmada, başörtülü kadınların, hayatın tüm alanlarında yer alması gerektiğini anlatıyor. Atatürk, "Dinin tavsiye ettiği örtünme hem hayata, hem fazilete uygundur" diyor. TÜRK KADINI Kitaba göre, batılı...
  2. Atatürk'ün Milli Ahlaka Verdiği Önem ve Ahlakla İlgili Sözleri Anıları

Atatürk'ün Milli Ahlaka Verdiği Önem ve Ahlakla İlgili Sözleri Anıları

atatürk ahlak atatürk ahlak sözleri atatürkün ahlak ile ilgili sözleri düşünceleri özdeyişleri anıları ile ilgili bilgiler burada melekler. Mustafa Kemal Atatürk 'ün söylediği sözler içinde ahlak ile ilgili sözleri de büyük önem taşır melekler. En çok bilinen ahlak ile ilgili özdeyişleri başında '' Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim '' sözü gelir, bunu hepiniz duymuşsunuzdur. Bu...
  3. Atatürk'ün milli ahlak ile ilgili anılar

Atatürk'ün milli ahlak ile ilgili anılar

Arkadaşlar öncelikle selam acaba Atatürk'ün milli ahlak ile ilgili anılar nelerdir
  4. Atatürk'ün milli ahlakla ilgili sözleri

Atatürk'ün milli ahlakla ilgili sözleri

atatürk'ün milli ahlakla ilgili anıları atatürk'ün milli ahlakla ilgili anısı Merhaba Melek'ler, bu yazımızda ulu Önder Musta Kemal Atatürk'ün milli ahlakla ilgili anıları hakkında bilgiler paylaşıyoruz sizlerle. Buyrun melek'ler; Tehdide dayanan ahlak, bir erdemlilik olmadığından başka, güvenilmeye de layık değildir. Bir milletin ahlak değeri, o milletin yükselmesini sağlar....
  5. Atatürk'ün milli ahlak görüşleri yardım!

Atatürk'ün milli ahlak görüşleri yardım!

Arkadaslar bana en az yarım saat ıcınde ataturkun mıllı ahlak goruslerı lazım yada onunla ılgılı bısey lutfen yardım edınnnnn

Sayfayı Paylaş