Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Kızlar içinizden en az biriniz muhakkak güzel haber verecek bu hafta inşallah. Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah.

İnşallahh canım.. inşallahh.... sen nasılsın kelebek ??? hamilelik nasıl ?? en cok merak ettiğim seyde eşine durumu nasıl soledin ??? ben hep düşünmüşümdür nasıl sölerim diye..

OMRU HAYATIM = 8Mayıs (haber alamadık arkadaşımızdan)

1-chatlaK = 20-21 mayıs
2-AuSSie-AnGeL = 23-24-25 Mayıs -gecikme yaşıyor ama sonuç yok-
3-fatoss = 24-30 Mayıs (canım ne yaptın bakalım günün gecikti???)
4-haidi = 27-28 Mayıs (cnm kırmızıları gördün mü?)
5-efsun_55 = 29-30 Mayıs ( cnm uzun zamandır görüşemedik sende haberler ne alemde )
6-menekshe = 3 Haziran
7-LALEZAR = 6-7 Haziran
8-zuzuu = 09 Haziran
9-aysemelek = 14 Haziran
10-SEDUŞ = 23 Haziran

KeLeBeK = 23-24mayıs -arkadaşımız hamiş- :) Maşallah :nazar:

Good%20Morning%20(34).gif

Günaydınnnn efsuncum günaydıın canım :D

yaa ben seniii çok ösledim kızz.. görüşemiyoruzz... hüü hüüü hüüüü :.( :uhu:

Seni sefiom cnm
Best%20Friends%20(26).gif

6876SevgiliyeHediye.jpg

günaydın datlummm günaydınnn.
bende seni sefiommm canımm.
geldim işte burdayımmmm ağlama balımmmm kıyamaaaaammm.

İnşallahh canım.. inşallahh.... sen nasılsın kelebek ??? hamilelik nasıl ?? en cok merak ettiğim seyde eşine durumu nasıl soledin ??? ben hep düşünmüşümdür nasıl sölerim diye..
İyiyim çok şükür canım, şimdilik bir şikayetim yok. Eşime ayrıca bir şekilde söyleyemedim, çünkü biz zaten her dk beraberiz. Testi bile gizli yapamadım. Çok isterdim bir sürpriz yapabilmeyi ama kısmet değilmiş. İnşallah siz yapabilirsiniz.

Hadi amaaa hala haber yok mu hamişlerden_????Beni yalnız bırakmayın yaaaaaaa... Korkuyoooommm...

Hadi amaaa hala haber yok mu hamişlerden_????Beni yalnız bırakmayın yaaaaaaa... Korkuyoooommm...
Canım benim olay yarın belli olur gibi cunku yarın hastaneye gidecem artık.... cunku yarınla beraber 9gunluk gecikme olmus olacak.. yaa inşallah hamişimdir diyecem amaaa bilemiyorum dahaaa... canım sen hamişşsin dua ett belki kabul olur kuzummm... bakalım yarın hastanede ne dicekler bana.. inşallah bana guzel haberler verirlerr diye umut ediyorum.. Kelebeğim canım boşver zaten en buyuk süprizz bir bebeğinizin olmasııı... benim eşimde devamlı ne oldu ne oldu hamişsinde benden mi saklıyorsun yoksa diyoo bende hayır canım bakk yapptıgım testler hep negatve demekle yetiniyorum.. yaa en cok eğer hamiş değilsemmm vee regl gunum gecikiyorsa buna uzulurum cunku nekadar geç regl olursam okkadar gec bebekkk sahibi olacagım ve beklemem gereken gun sayısı artacak.. hadi bakalım hayırlıs olsun sabırsızlıklaa guzel haberler beklemedeyim...:nazar:

Geri