Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Etmem mi canım. Sürekli dua ediyorum. Ayy Allahım, ,inşallah hamilesindir angelım yaaaa. İnşallah döllenmen geç olduğu için çıkmamıştır tahlilinde. İnşallah yarın güzel haberlerle dönersin.

Flowers%20(22).gif
Kimse gokmu ??

günaydın rakadaşlar 2 saat öncesi itibariyle adet oldum bu kadar gecikmeye sanırım bişeler vardır dedik ama malesef olmadı şimdide yoksa sütnemi görüyon dediler hepten kafamı karışıtırdılar ağrım var adet sancısı gibi üstüne görme ağrılı olurmu bileniniz duyanınız varmı ilaç bile içtim çok ağrım vardı ne yapayım :( şimdi geçti ama

günaydın rakadaşlar 2 saat öncesi itibariyle adet oldum bu kadar gecikmeye sanırım bişeler vardır dedik ama malesef olmadı şimdide yoksa sütnemi görüyon dediler hepten kafamı karışıtırdılar ağrım var adet sancısı gibi üstüne görme ağrılı olurmu bileniniz duyanınız varmı ilaç bile içtim çok ağrım vardı ne yapayım :( şimdi geçti ama

selam canım ne yazıkki bende şimdi oldumm aşırı ağrım var benimde çok kötü oldummmm ama ilaç içmek istemiyorummm offff bu ayda olmadıııı kısmettt herşeyde bi hayır vardır relgin nasıl peki kesik kesik mi geliyo canımmm eğer öyleyse belki üstüne görüyosundur ama noral bi şekildeyse üzgünüm ama normal reglindir bu :(

Canım arkadaslarım cok cook geçmişler olsn kuzularım benim.... Ahh bende regl olcaksam olayım olamayacaksamdaa inşallah hamişimdirrr.. ay hiç bukadar stress yaşadıgımı bilmemmm... haidicim ftoşcum cok cok geçmiş olsun bebeklerim.... öpüyorum sizlerii :*

Kızlar geçmiş olsun. Hayırlısı olsun. Bir dahaki aya inşallah hamiş olursunuz hayırlısıyla. Angelım sen ne yaptın? Doktora gidecektin?

Cici anne nasılsın bebişin rahatslık vermiyodur umarım, valla tek elimle öyle zorlanıyorum yazmaya ama duramıyormda, ben bu ay pek çalışamadım malum ameliyat oldum, neyse bu çalışmada evde olucam rahat rahat çalışırız artık,
Angelim sen hamişsin heralde tızzz bu kadar gecikme ne bilim norml değil yane

slm canımcım burdasın sanırım, başın sağ olsun önce kaybınız varmış okudum, Allah rahmet eylesin..
Yarın dr git bencede bu gecikme hamile değilsen normal değil

Geri