Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Good%20Morning%20(3).jpg

günaydın kıslar takılamıyorum uzun zamandır malum evi taşıdımm yerleşme işleri kaldı öldüm bende tabiiiiiiiii
bu ay bende olumlu bişey hissetmiyorummm. Allah büyük ama:)

Angelım senin adına sevindim canım geç olsunda güç olmasın derler en azından sıkıntadan kurtulmuş oldum canımmm allah hakkında hayırlısını nasip etsin canım

günaydın kıslar takılamıyorum uzun zamandır malum evi taşıdımm yerleşme işleri kaldı öldüm bende tabiiiiiiiii

Zuzucum allah büyük belli olmaz sen umudunu kaybetme bakarsın küçük meleğin bu ay gelir:)
bu arada evi taşımısın hadi hayırlısı olsunnn geçmiş olsun:)yavaş yavaş toparlanırsın yorma kendini ihmal etme çalışmlarını:)

zuzucum kolay gelsin . zordur eminim . hakkında hayırlısı olsun .belli olmaz . sen günlük ateşini ölçmüyomusun artık canım. bak sanırım 4 gün falan kalmış regline ateşine bakalım umarım geçen ayki gibi olmaz daha yüksek olur ve düşmez inşallah

Selam kızlarrr kimsecikler yok yaaa neden ??? herkes cok ama cok meşgul sanırsam.. bendee sıkıldım netteyim.. bugun regl gunumun 2.gunu vee bu ay cocuk dusunmuyorum... birde bişi sorcam benim ateşim pek dusmediii neden ki ???

canım inşallahhhh hamissindirrr.. emeklerinin karsılıgını alırsın.. kolunnasıl oldu canım ??? iğleşme varmı ??? inşallah müjjdeli haber alırsın lalezarım.. kendine dikkat et....

İnşallah canım hamişimdir, kolumun daha dikişleri alınmadı, kurudu dikiş yeri acayip kaşıntı falan yapıyo, arada ağrıda yapıyo işte, dikişler alınınca biraz rahatlarım sanırım. Sağol canım sende dikkat et bu ay iyi çalış :d014:

Angelım senin adına sevindim canım geç olsunda güç olmasın derler en azından sıkıntadan kurtulmuş oldum canımmm allah hakkında hayırlısını nasip etsin canım
sağol canım yaaaa... evet buyuk br sıkıntıdan kurtuldum hemde nasıl bir sıkıntı anlatamammm.. kocaman bir ohhhhh çektimmmm rahatladımm...

canım arkadaslarım yaa sizlerdenn ne haber ????

İnşallah canım hamişimdir, kolumun daha dikişleri alınmadı, kurudu dikiş yeri acayip kaşıntı falan yapıyo, arada ağrıda yapıyo işte, dikişler alınınca biraz rahatlarım sanırım. Sağol canım sende dikkat et bu ay iyi çalış :d014:
canım benim ahh bilirimm dikişlerin kaşıntısınıı ahh ahh ben çok ii anlarım o derdii. Allah yardımcın olsun canım benim... inşalah en kısa zamanda dikişlerin alınır veee rhatlarsınnn... Canım yaa bu ay bebek felan yapmak istemiyorum aklımda yok yani.. hem yaz ayı biraz kafa dinliyeceğim dadlım...

Geri