Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

g100.gif

ghg9.gif
ghu9.gif
ghn9.gif
gha9.gif
ghy9.gif
ghd9.gif
ghi9.gif
ghn9.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

günaydın melekler aaaa abıp oluyooorr herkes regl oldu ortadan kayboldu nerdesinizz yahuu ???? aaaa bırakmayın beni buralardaa yapayalnız hiç yakısıyormu sizlereeee.. aaa abıpp abııppp :D

slm kizlar benim bi sorum olcak sizlere yumurtlama gunum de atesimi olcmedim bilmiyorum ama son bir haftadir olcuyorum hep 36.5 ve ya 36.6 36.7 civarinda sizce bu ne anlama geliyor olumlumu bebis icin olumsuzmu bilgilendirirseniz cok sevinirim bu arada reglime son 8 gun kaldi acil cvp kizlar

canım benim ahh bilirimm dikişlerin kaşıntısınıı ahh ahh ben çok ii anlarım o derdii. Allah yardımcın olsun canım benim... inşalah en kısa zamanda dikişlerin alınır veee rhatlarsınnn... Canım yaa bu ay bebek felan yapmak istemiyorum aklımda yok yani.. hem yaz ayı biraz kafa dinliyeceğim dadlım...

senin güzel canın nasıl istiyorsa öyle yap angelım, gez toz eylen belki bu iyi gelir stres açısından, biliyorsunya stresede çok bağlı bebicikler

senin güzel canın nasıl istiyorsa öyle yap angelım, gez toz eylen belki bu iyi gelir stres açısından, biliyorsunya stresede çok bağlı bebicikler
çok dogru bak bu ay bu kadar gecikme yaşamamım tek seebeb stressti.. varmı yok mu derken okdar stress yapmısımkii.. pff yaaaa... neyse canım buarada doktorum eger birdaha regl guunumde gecikme yaşarsam asla eczanelerden allınan testlerle yapma hemen kan tahlili yap ve sonucunu al dedi.. yoksa cok ama cok stresss yasarsın dedi.. cunku hep aklında evde yapılanların garantili olmadıgını dusunup hamile olmasanda hep kendinihamiş sanıp regl olma tarihini pskolojikmen etkilersin dedi.. bende tamam dedim 3 gunluk den fazla gecikmem oldugunda hemen kan tahlili yaptırcam...

Efsuncum nerelerdesin canım merak etmeye başladım seniii... Msn de sorunlar yaşadığımdan pek giremiyorum .. inşallah her sey yolundadır meleğim.. Kendini özletme fıstık.. Merakta bırakıyorsun beni dadlummm.. seni seviyorum vee tocaman öpüyorumm.. efsuncumm merakta bırakmaa beniiiii........ :D
vegsabahlarinanlamifu3.jpg

Efsuncum nerelerdesin canım merak etmeye başladım seniii... Msn de sorunlar yaşadığımdan pek giremiyorum .. inşallah her sey yolundadır meleğim.. Kendini özletme fıstık.. Merakta bırakıyorsun beni dadlummm.. seni seviyorum vee tocaman öpüyorumm.. efsuncumm merakta bırakmaa beniiiii........ :D

Canım efsun bu aralar bayağ bi yoğun evdeki işleri falan var.Bide misafirleri falan gelicekti o yüzden pek fazla giremiyo internete

slm kizlar benim bi sorum olcak sizlere yumurtlama gunum de atesimi olcmedim bilmiyorum ama son bir haftadir olcuyorum hep 36.5 ve ya 36.6 36.7 civarinda sizce bu ne anlama geliyor olumlumu bebis icin olumsuzmu bilgilendirirseniz cok sevinirim bu arada reglime son 8 gun kaldi acil cvp kizlar
arkadaslar bana kimse cvp vermiycekmi bu arada son iki gundur atesim 36.7 ye cikti reglime son 7 gun kaldi bana cvp verirseniz sevinirim

Geri