Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

ancelcim sen nendn regli olamadınki önceden böle olduğun lurmuydu yani düzensizlik varmıydı benimki saat gibi geçen ay 30nisanda oldum bak bugün ayın 29uhala bişe yok ama testte negatif çıktı dün yaptım hesaplamalarda dün olmam gerekiyordu

canım fatoşcum sende sabredemeişsin meraktan ben de dün yaptım hakımızda hayırlısı inşallah sonra yani 2 gün sonra görürüz çift çizgi arkadaşım diyor benim silik çıkmıştı bende silik bile değil tek çizgi gerisi boş:(:(

evet canım maalesef sabredemedim böyle ateşimi yüksek görünce:)napalım sağlık olsunnn beklicez biraz daha olmazsa kan testi yaptırırız canım

hayırlısı olsun canımcım ... herseyde vardır hayır kuzum yaa bende merak ediyorum ama artık utanıyorum test yaptırmaya her ay gebeliktesti yaptırıyorum ama hep negativee... ne idrarda nede kan da cıktı.. sanırsamm streessteeenn gecikiyooo... hergun bebekk bebekkk diyyeee cıldırdım sonu bole olduu..
canım senin sancıların ne oldu ???

Canım sancılarımmm pek yok yani akşamları geliyo ara ara ve gidiyo.onun haricinde belim ağrıyo canım

slm arkadaslar benim bi sorum olcak size bilginiz varsa paylasirsaniz sevinirim yumurtlayincami hamile kaliniyor yoksa catlayincami simdiden tsk ayrica yeni hamile olan arkadasimizida kutlarim ve rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah darisi bizim basimiza.

merhaba ayşe melekcim. bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışayım canım. yumurtanın çatlayabilemesi için önce olgun yumurtalarının olması gerekir. yumurtalar belli bir büyüklüğe geldiği zaman çatlar yumurtalıklardan çıkıp follop tüpüne gelir .bu tüpte spermle karşılaşıp döllenme olursa gebelik olur.
bazılarında yumurtlama bozukluğu olabiliyo yani belli bir büyüklüğe gelsede çatlamayabiliyo yumurtası ve bunun için yumurta çatlatma iğneleri kullanıyolar .
ya da tüpler kapalı ise yumurta çatlasa bile kapalı olduğundan yumurtayla sperm karşılaşamıyo ve dolayısıyla döllenme olmuyo gebelikte bu yüzden oluşamıyo olabilir.
biraz yardımcı olabilmişimdir umarım. şimdilik aceleyle bunları yazdım .eğer başka aklına takılan olursa canım bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışırım

Angel%20(24).gif

Efsuncum msnde problemim var kuzum giremiyorum.. Seni çok ama çook merak ediyorum... Dün hastaneye gidecektin, acaba sonuçların ne oldu meleğim.. Ay çok özür dilerim canım gelemedim nettee cenazemiz vardı.. pff yaaa cok ta merak ettim senin durumunu... umarım her sey yolundassın bu saaate kadarda burda bekledim gelmedin meeleğim... Kedine dikkat et öpüyorum hersey goonlunce olsun ben az yatayım belki gerigelirrim uykusuzluktan oleceğim yakındaaa.. allaha emanet olun güzel melekler..

Not : Fatoşcum sen ne zaman test yapacan ?? Çok merak ediyorum inşalllah güzel haberler verecen sen bizeeee... Hadi meleğimm...

canımcım msn ye yazmıştım bende merak etmeyesin diye . demekki okuyamadın sorundan dolayı . gitmedim canım hastaneye vazgeçtim haftaya gidicem .
başınız saolsun canım . hayırdır yaaa kim vefat ettim canımm?
bende seni öptüm canım. görüşürüz. öğleden sonra yokum merak etme ama 4 buçuk gibi gelirim sanırım

Angelım kuzum başın sağolsun. Melekler hadi amaaaaaa iyi haberlerinizi dört gözle bekliyorum inşallahhhh...Şimdi gitmem lazım. Sonra görüşürüz inşallah...

merhaba ayşe melekcim. bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışayım canım. yumurtanın çatlayabilemesi için önce olgun yumurtalarının olması gerekir. yumurtalar belli bir büyüklüğe geldiği zaman çatlar yumurtalıklardan çıkıp follop tüpüne gelir .bu tüpte spermle karşılaşıp döllenme olursa gebelik olur.
bazılarında yumurtlama bozukluğu olabiliyo yani belli bir büyüklüğe gelsede çatlamayabiliyo yumurtası ve bunun için yumurta çatlatma iğneleri kullanıyolar .
ya da tüpler kapalı ise yumurta çatlasa bile kapalı olduğundan yumurtayla sperm karşılaşamıyo ve dolayısıyla döllenme olmuyo gebelikte bu yüzden oluşamıyo olabilir.
biraz yardımcı olabilmişimdir umarım. şimdilik aceleyle bunları yazdım .eğer başka aklına takılan olursa canım bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışırım
cok sagol canim cvp verdigin icin tsk ederim yani bu durumda yumurta catlayincada yumurtlayincada gebe kaliniyor oylemi canim

Geri