gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ateş Püskürmek sözlük Anlamı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ateş Püskürmek Deyiminin açıklaması Ateş Püskürmek sözlük Anlamı
    Kızgın zamanlar için kullandığımız ateş püskürtüyor sözünün anlamı nedir diye hiç merak ettiniz mi Melek'ler? Ben ettim ve bu deyimin anlamı hakkında da bir araştırma yaptım:) Buyrun Ateş Püskürmek Deyiminin açıklaması Melek'lerim:)

Ateş Püskürmek Deyiminin Anlamı

Çok öfkeli olmak, ağır sözler söylemek anlamında kullanılır.

Ateş Püskürmek sözlük Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Psikoterapinin Sözlük Anlamı

Psikoterapinin Sözlük Anlamı

Psikoterapinin sözlük anlamı, ruhsal yolla tedavi etmek şeklinde tanımlanabilir. Batı dillerinde kullanılan psikoterapi terimini İngilizcesi olan "psychotherapy" kelimesinden hareketle izah edersek, bu terimin iki kelimeden oluştuğunu görürüz. Buradaki "psycho" kelimesi "psyche anlamına olup can ve ruh manasınadır. "Kelimenin kökeni Grekçe de yine can, nefs ve ruh...
  2. Ateş Püskürmek Deyiminin Anlamı

Ateş Püskürmek Deyiminin Anlamı

Kızlar Ateş Püskürmek Deyiminin Anlamı nedir acaba
  3. Ateşe Tukmak Deyiminin Sözlük Anlamı

Ateşe Tukmak Deyiminin Sözlük Anlamı

Âteşe Tukmak Deyiminin Anlamı Nedir Âteşe Tukmak Deyiminin Sözlük Anlamı "Ateşe Tukmak" deyimini ara ara günlük hayatımızda kullanır ya da duyarız. Peki hiç düşündük mü Ateşe Tukmak Deyimi ne anlaam geliyor diye? Bence şimdi düşündük :D O zaman Melek'lerim buyrun; Ateşe Tukmak Deyiminin anlamını öğrenelim:) Ateşli silahla mermi atmak. Bir şeyi ateşin üzerinde tutarak ısıtmak....
  4. Anlamdaşlık Sözlük Anlamı

Anlamdaşlık Sözlük Anlamı

Anlamdaşlık Nedemektir Anlamdaşlık Sözlük Anlamı Nedir "Anlamdaşlık nedir?" diye soran misafirimizin sorusunu buradan sizlerlede paylaşarak cevaplıyoruz Melek'lerim. Buyrun Anlamdaşlık kelimesinin anlamını hepbirlikte öğrenelim. Eş anlamlı olma durumu, anlamdaşlık İki veya daha çok kelimenin aynı veya birbirine yakın anlam taşıması: kızmak sinirlenmek, öfkelenmek hiddetlenmek...
  5. Havanın Sözlük Anlamı nedir

Havanın Sözlük Anlamı nedir

Selam kızlar acaba Havanın Sözlük Anlamı nedir bu konuda bana bilgi verebilir misiniz. Şimdiden Havanın Sözlük Anlamı hakkında ki bilgiler için çok tşk ederim

Sayfayı Paylaş