gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ateş Su Olursa

Konu, 'Resimleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ateşsu ateş ve su 89 ateş ve su 5
    [​IMG] [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Ateş Su Olursa
    çok güzel görünüyo

3. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    değişik ama hoş duruyo gerçekten

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    güzeller sağol canım

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şık görünüyo ya emeüğine sağlık..

Ateş Su Olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ateşle su

Ateşle su

Ateş bir gün suyu görmüş yüce dağların ardında sevdalanmış onun deli dalgalarına. Hırçın hırçın kayalara vuruşuna, yüreğindeki duruluğa demiş ki suya: Gel sevdalım ol,hayatıma anlam veren mucizem ol... Su dayanamamış ateşin gözlerindeki sıcaklığa al demiş; Yüreğim sana armağan... Sarılmış ateşle su birbirlerine sıkıca, kopmamacasına... Zamanla su, buhar olmaya,ateş, kül olmaya başlamış.Ya...
  2. Kargo - Ateş ve Su

Kargo - Ateş ve Su

Kalbimdeki bu acı Yüzüme yansıyor Kan kırmızı gökyüzü Üstüme damlıyor Etrafımda bir hüzün Dalgası alıp gitmiş Kar beyaz hayallerim Kül olup bitmiş.... İçimde bu Alevler su İsterler ki Sönebilsinler Ateş gibi bedenler Bir birine kaynıyor Beklenmedik bir anda Beni de çağırıyor Her şey çok anlamsız Geliyor istemeden Bu yangını ancak Sen durdurabilirsin İçimde bu Alevler su İsterler ki...
  3. Suyu Ateşe Çevirme -Çeviri

Suyu Ateşe Çevirme -Çeviri

Resmi Ps ile açtıktan sonra Image -> Adjustments -> Desaturate (Shift + Ctrl + U) yaparak renksiz hale getirin.. Layer penceresinin alt kısmındaki Adjustment Layer'a "Alt" tuşuna basarak açılan menüden "Levels" i seçin. İsim koymak için bir pencere çıkacak . Oradaki "Use Previous Layer to Create Clipping Mask" kutucuğunu işaretleyin.. Resimdeki...
  4. ateş ve su :(

ateş ve su :(

ateş ve su ateş ve su 99 9999 99 0ateş Ve o an anlamış Aşkın bazen gitmek olduğunu :18: Ateş bir gün su'yu görmüş yüce dağların ardında, Sevdalanmış onun deli dalgalarına. Hırçın hırçın kayalara vuruşuna, Yüreğindeki duruluğa. Demiş ki su'ya: Gel sevdalım ol, Hayatıma anlam veren mucizem ol... Su dayanamamış ateş'in gözlerindeki sıcaklığa, 'Al...'demiş: 'Yüreğim sana armağan.' Sarılmış...

Sayfayı Paylaş