gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

AteŞ

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ateşe baktım sevgilim ocakta yanan ateşe.. Saydam, kıvrak dalgalı alevlere.. Gecenin içinden akan yıldızlar gibi kıvılcımlar .. yorgun bedenim, dalgın başım ateşin ışığındaki yansımalarda . Ne çok hüzün topladık ....ne çok umut yanıp yanıp gitti şimdi ocağın küllerinde. Sen var mıydın, sen gelmiş miydin.. Hiç tanıdım mı seni.. öyle çok beklediğim.. özlediğim.. sen ..

Ateşin dilimleri yükselip yalazlanıyor.. Isınmak için uzattım ellerimi.. Her zaman ama her zaman bir ısıya uzanır zaten ellerim.. hava taş gibi soğuktur .. Ateş kendi hücresinde yanar, ışığı kendine dönük, ısısı kendine yetmez.. aynı yüreklerimiz..

Hiç ısınmadı bu yüzden ellerimiz..

Ocakta ateş gürül gürül yanıyor.. İlkyaz çiçekleri gibi gelincikler açıyor alevin yalımında.. İçten ve dıştan sarmalıyor ömrümü..Ömrüm bir pervane ateşe düşüyor.

Berelenmiş bir at gibi alevler közlerin içinde tökezlendikçe , bir gençlik sevdası.. bir sonbahar aşkı .. öylesine bir acı .. ateş yavaşca sönüyor.

AteŞ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Penaltı Ateşi

Penaltı Ateşi

Biz de oynarız değil mi ama... http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/penaltyfeverFF.swf
  2. ateş

ateş

Ateş Nedir? Günümüzde ateş hekimlerin en sık karşılaştıkları sağlık sorunlarından birisidir. İnsan vücudunun normal şartlardaki ısısı 36,5 C’dir. Bu değer bebeklerde ve küçüklerde 36,8 olabilir.Vücut tüm fonksiyonlarını bu ısı değerleri arasında yerine getirdiği için “ateş” diye adlandırılan vücut ısısının yükselmesi vücudun normal dengelerinde bir bozulma olduğunu gösterir. Ateş, kendi...
  3. Yakup Ekin - Ateş Ateş

Yakup Ekin - Ateş Ateş

Dost Aci SÖylermis Ask Boyun Eymekmis Anladim Ama Zorladim Dost Aci SÖylermis Ask Boyun Eymekmis Anladim Ama Zorladim Yandim Kor Ateslerde SÖnermi SÖnmez BÖyle Yanlizim Ama Yanlizim Ates Ates Yaniyor Icim Icim Yandim Durdum Bir GÜzel Icin Icin Ates Ates Yaniyor Icim Icim Yandim Durdum Bir GÜzel Icin Icin Bundan Sonra Seversem KÖr Olayim Olanlari Hepsi Bak Benim Sucum Bundan Sonra Seversem...
  4. Ateş

Ateş

Ateş infeksiyon hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığın en önemli ve en sık görülen belirtilerindendir. Ateş vücut ısısının makattan ölçümle 38.3 C° ve üzerinde olmasıdır. İnsan vücudunun normal ısısı koltuk altı ve ağızdan (36.4 - 36.9 C°)dir. Makattan (rektal) ısı bundan 1 derece fazladır. Bebeğinizin ateşinin yükselmesi durumunda doktora başvurulmalıdır. Ateşe neden olan etken...
  5. İspanyol ateşi

İspanyol ateşi

Bej renkli toz fondöteni yüzünüze uygulayın. Kaşlarınızı fırçalayarak şekil verin ve boşlukları kahverengi kaş kalemi ile doldurun. Koyu pembe bir farla göz kapağınızın üzerini boyayın. Dış ve iç köşeleri koyu mor bir farla renklendirin. Göz altlarına da koyu mor far sürün. Üst kirpik diplerine siyah sıvı eye liner çekin. Kirpiklerinize bolca siyah maskara sürün. Yanaklarınızı pembe tonlarda...

Sayfayı Paylaş