gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Athena - Bırak Gitsin

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Athena - Bırak Gitsin artık çok geç imkansız dönemem
    konuşmuyor şimdi kalbimin sesi
    bakışların heyecansız kaçar olmuş
    gitmişler söylemeden

geçilmiyor köprüler yıkık dökük
    kalmışız ayrı ayrı taraflarda
    farketmedik savaşırken yaralandık
    silinmişler istemeden

bırak gitsin içinde tutma
    dargınmısın bana hala
    ne olur yapma
    bırak gitsin kalbinde tutma

anla biraz artık beni
    yarım kalan birşeyler yok ardında
    biten bitmiş aramızda uçurumlar
    yavaş yavaş anlatırlar

bırak gitsin içinde tutma
    dargınmısın bana hala
    ne olur yapma
    bırak gitsin kalbinde tutma

cevapsızım ne yapsa
    aldırmıyor sonunda
    inan ki kalmadı içimdeki rüya

Athena - Bırak Gitsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gittin

gittin

önce varlığına kilitlendi ömrüm günler, aylar, yıllar geçti, hem senli, hem... sancın içime düştü düşeli, her yeni dakika yaran, daha da deldi, ezdi, geçti... adını koyamadım adının... benim değildin, bildiğim tek gerçek ve olmayacaktın da bir savaştır sürdü gitti, gönlüme sevdan düştü düşeli, ağıtlarımın adı sendin, acılarımın adı Sen ve olmayan sevinçlerimin, Sen... Sen...
  2. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...
  3. GİT...

GİT...

Git Ayrılığın nağmesi bu duyduğumuz, Bakışların gönlümü caydırmadan git. Ne bir hatıran kalsın ne de bir umut, Duruşların gönlümü yandırmadan git. Bütün resimlerini sök at duvardan, Sana ait ne varsa çıkart odamdan. Kitabın arasında şöyle canından, Bir gül bırakmıştın ya soldurmadan git. Hani bir şarkı vardı mazide kalan, Öyle içten acıklı,öylesi nalan. Göğsüme yaslanıp da...

Sayfayı Paylaş