gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

atın beni denizlere

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

yazın vazgecilmezi gün batımının nefiss görüntüsü hırcın dalgalı sular dalgaların sesi hepsi onda onsuz olmazz ...doga harikası denizlerimiz buyrun....... [​IMG]

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çokkkk seviyorum denizi ama suya girme fobim var çok üzülüyorum yenmeye çalışıyorum denize atamıyorum kendimi yahaaaaaaaaa.....................

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ayyy hasretim yaa denize :uhu:

canim cok sagol,azda olsa özlemimi giderdigin icin :kiss:

tskler :)

atın beni denizlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şu gemide ah bende olsaydım açık denizlere yol alsaydım vız gelirdi herşey:)

şu gemide ah bende olsaydım açık denizlere yol alsaydım vız gelirdi herşey:)

ah o gemide bende olsaydım açık denizlere yol alsaydım açık denizlere yol alsaydım şarkı sözü ah o gemide bende olsaydım sözleri
  2. Kayahan - Atın Beni Denizlere

Kayahan - Atın Beni Denizlere

Çok sevmiştim çok Gitti artık yok İşte bu halim Mecburen sarhoş Aaa...Atın beni denizlere Yalan dünya size kalsın Ayrılmam sevgilimden Bir daha sevemem ben Kolay mı kolay mı sevda bu kolay mı Yaşandı yıllarca roman gibi Gözlerim yollarda geçti bir gün daha Ağlamak geliyor içimden Aaa...Atın beni denizlere
  3. Ebruli - Gül Attım Denizlere

Ebruli - Gül Attım Denizlere

Sessiz çekip giderken canımı aldın benden Sana vereceğim o son gül elimde kaldı Dular da yetmedi geri dönüp gelmene Gittiğin günden beri gözüm yollarda kaldı Nasıl sevmiştim seni bunu bir bilseydin Gözlerinle değil de yüreğinle sevseydin Hiç değilse giderken öpüp veda etseydin Bak sana topladığım güller elimde kaldı Gül attım denizlere dönüp gelesin diye Yolunu bekliyorum kalbim...

Sayfayı Paylaş