gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Aurayı Görme yöntemi

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Canlılardan yayılan enerjiyi çıplak gözle görebilmek mümkün. Tabii bunun için sabırla yapacağınız uygulamalara ihtiyacınız var. Şimdi anlatacağım metodu düzenli olarak yapabilirseniz, siz de canlıların etrafından yayılan ışımayı görebilirsiniz.

Aura görme deneyi yapacağınız odanın az aydınlatılmış olması gerekiyor. Bulabilirseniz, "Osglim" lambaları bu iş için çok uygun. Çalışma öncesi ılık bir duş almanız, gevşemenizi kolaylaştırmak açısından iyi olur. Tabii bu çalışmayı yapabilmek için bir partnere ihtiyacınız olacak. Fakat, böyle bir partneriniz yoksa, bir bitki üzerinde ya da düpedüz kendi bedeninize bakarak çalışabilirsiniz.

Tek başınıza yapacağınız deney için, rahatsız edilmeyeceğinize inandığınız az aydınlık odada rahat bir şekilde oturun. Bitki üzerinde çalışacaksınız, karşınıza bitkinizi koyun. Önce gevşeyin ve zihninizi meşgul eden düşüncelerden uzaklaşın. Bu çalışmalarda bedensel gevşeme ve zihinsel saflaşma önemlidir.

Sonra bütün dikkatinizi gevşek bir biçimde uzattığınız çıplak kolunuza yoğunlaştırın. Dikkatinizi yavaş yavaş kolunuzun kenarına kaydırın. Kolunuzun etrafında ışıklı bir hale görmeye başlayacaksınız. Çıplak bedenden yayılan aurayı görmek daha kolaydır.

Partner ile yapacağınız çalışmada birbirinizin aurasını daha net bir parlaklıkta görebilmeniz mümkün. Bunun için karşılıklı rahat bir biçimde oturun ve önce gevşeyin. Sonra dikkatle partnerinizin vücuduna bakın. Ve, bakışlarınızı yavaş yavaş baş kısmına doğru kaydırın. Giderek başın hemen üzerinde boşluğa dikkatle bakın. Bu esnada partnerinizin bedenini bütün olarak görmeye çalışın.

Başın etrafında mavimsi bir aydınlanma oluşmaya başlayacak. Bu aydınlanmayı gördüğünüz zaman bakışlarınızı vücudun etrafında dolaştırın.

Daha sonra bu mavimsi haleyi, gittikçe daha yoğun ve ışıklı görmeye başlayacaksınız. Çalışmalarınızı ilerlettikçe aurayı renkli ve parlak bir biçimde görebilirsiniz. Çalışma esnasında partnerinizin ve sizin vücudunuzun bazı bölgelerinde karıncalanmalar olabilir. Bu durum, auranızın o bölgelerde yoğunlaştığının işaretidir. Bu noktalarda çok daha yoğun ve parlak bir biçimde aurayı görebilirsiniz.

Yaptığınız çalışmalarda başarılı olmak için kendinizi zorlamayın. İlk deneylerde hiçbir şey göremeyebilirsiniz. Düzenli olarak bu çalışmayı sürdürürseniz, görmeye başlarsınız. Ayrıca, ne kadar rahat bir çalışma içinde bulunursanız, görebilme ihtimaliniz o kadar artacaktır.

Aurayı Görme yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakir görme

Hakir görme

Nasil olursa olsun rüyada birini degersiz görmek, kötülüge ve çirkinlige isaret eder. Sayet rüyayi gören avam kimse ise, makam sahibi birinin rüyada, insanlari alay ve tahkir eden kimselerin yaptiklari isi yaptigini görse, hakaret ettigi kimsenin haline düser. Mu'min bir kisiyi tahkir ettigini gören kimsenin dininde bozukluk ve noksanlik meydana gelir ve ümit ettigi bir kimseden ümidini keser....
  2. üst görme :(

üst görme :(

üst görme öncelikle herkeze iyi günler dilerim.. ben dün üye oldum ve burdaki soruları yanıtları çok okudum. benimde sorum olucaktı belirti gibi geldide bana ben günümden önce oldum ve 3 gün gibi bişey sürdü mide bulantılarım oldu ve halada oluyor.bu belirtileri üzerine test yaptım ama yanıt olumsuz oldu :( ama sanki içimde bi his hamileyim gibi geliyor
  3. auranız ne renk?

auranız ne renk?

auranız ne renk auram ne renk auranız hangi aura rengi testi aura renkleri test Biz fark etmiyoruz belki, ama sokakta yürürken bile etrafımızı saran bir renk var. Duygusal ve zihinsel hallerimizin yansıması bu renk. Aura kelimesinin geçerliliğine inanmak için mutlaka Doğu felsefelerini takip etmek gerekmiyor. Baskın duygularımız ve tavırlarımız bize bir renk veriyor. O renk fiziksel olarak...
  4. Auramızı Görebilir miyiz

Auramızı Görebilir miyiz

melekleri görebilirmiyiz aura , nedir, rengi, ışık, evrendeki herkesin aura rengiyle ilgili yazımız burada arkadaşlar Canlıların etrafını saran enerji ışınları vardır, bu enerji, bedenin ruhsal ve fiziksel anlamda koruyucu kalkanıdır. Bu kalkana AURA diyoruz. Evrende ki her canlının kendine özel AURA rengi vardır. Reiki çalışmalarında , FİZİK DIŞI BEDEN olarak da bilinen, enerji bedenimiz...
  5. Bayanlar görmesin:)

Bayanlar görmesin:)

Kıslar demin buldum cok beğendim sizinle paylaşmak istedim şu yaramaz bakın hele yaaa :D:D http://www.youtube.com/watch?v=VKGZMzz__bI&feature=share

Sayfayı Paylaş