gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

avatarı ekliyorum ama çok küçük çıkıyor..pcdeki resimden yükledim çok küçük oluyor..ımageshhack dede olmadı..yada beceremedim..yardım edinn:(birde vip melek olacaksın demeyin ühüüüüüüüüüü

2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: avatarım çok küçük oluyor..
    kimse cevap vermeyecek mii

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

İlgileniyorum canım.

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

bilgecim teşekkürler canım güzel.olmuş..demek beni böyle mi hayal ediyorsun:)merak ettim sana bırakmıştım ya ondan soruyorum..

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar güzel bakıyor ki... Elim buna gitti :) Elimizde daha çok seçenek var ben msn'den sana gösteririm. Beğendiğini yaparız. Ben bunu çok beğendim :)

avatarım çok küçük oluyor.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok şirin kalpli avatarlar!

çok şirin kalpli avatarlar!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. küçük kız avatarları

küçük kız avatarları

küçük kız avatarları gerçek kız avatarları küçük avatar avatarlar
  3. | Küçük AvatarLar |çok şekerLer (:

| Küçük AvatarLar |çok şekerLer (:

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çok güzel avatarlar getirdimmm....

Çok güzel avatarlar getirdimmm....

priestess shizuka Ahmetler mehmetler mustafalar için ( Ayşeler de bakabilir...:laugh::laugh: :D) Bir sonraki avatar konusunda görüşmek üzere HOŞCAKALIN... :)
  5. Mavi- Çok mu çok oluyoruz?

Mavi- Çok mu çok oluyoruz?

cok mu cok oluyoruz mavi reklamı oyuncuları mavi jeans reklamı oyuncuları reklamındaki kızın ceketi reklamındaki kız Mavi Jeans'in yeni reklamı çoş hoş olmuş bence hanımlar. Televizyonda gösteriyorlar mı bilmiyorum ama internette gördüm bende vimeo linkini BURADAN İZLEYİN Dillerde yeni sloganlar olacak gibi duruyor hadi bakalım hayırlısı :) Kıyafetlerin şahane olduğunu söylemeye gerek bile...

Sayfayı Paylaş