gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Avizelerde de eskiye dönüş

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mumlu avize modeli Avize modelleri
    mumlu avize modeli eskiden mum ışığı altında kandil ışığı altında oturulurmuş ya bana onu çağrıştırdı. Şimdi ay ışığı yok gecelerimde mum şığıda yok her yer ışıl ışııl. Eskiye geri dönsek mi acaba?

Avizelerde de eskiye dönüş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski ramazanlar çok başkaydı demi melekler

Eski ramazanlar çok başkaydı demi melekler

eski ramazanlar, anıları, gelenekleri, yemekleri, terbiyesi hakkında genel bilgiler burda sevgili melekler aklıma eski ramazanlargeldi ve konu açmak istedim:D eskiden ansıldı ramazanlar? herkeste bir telaşş bir koşturmaca iftar heycanıı ellerde ekmekler pideler iftara yakın komşularda bir telaş herkes bir birine yemek verir hatta yarışırlardıı iftar davetleri olurdu tüm akrabalar...
  2. Günseli Deniz Eski Şarkı şarkı sözü

Günseli Deniz Eski Şarkı şarkı sözü

Günseli Deniz Eski Şarkı şarkı sözleri Günseli Deniz Eski Şarkı şarkısının sözü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Günseli Deniz'in Eski Şarkı adlı sevilen şarkısının sözlerini sizlerle ve bizi ziyaret eden tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Sensiz kaldım yarım kaldım Aslında çok çok pişmanım Umudum kaldı yarınlara Hiçbir anım sensiz değil Gerçekten sevdim bunu bil Çekip gittin...
  3. Bukle Yapımında Eski Modaya Dönüş :Bigudiler....

Bukle Yapımında Eski Modaya Dönüş :Bigudiler....

Bigudi İle Bukle Yapımı Bukle Yapımında Eski Moda Bigudi Annelerimizn hatta ninelerimizn eskiden maşa bulup da saçlarını bukle yaptığını düşünen yoktur heralde...:D:D Tabiiki saçlarını ne yakarak ne de zarar vererek değil saçlarını bigudilerle çok güzel şekiller vererek saçlarını yapıyorlarmış...Peki ya şimdi maşalar kimyasal maddelerle saçlarımızı mahvediyoruz..Ne varsa eskilerde var...
  4. Eski kotlardan bebek önlüğü yapılışı

Eski kotlardan bebek önlüğü yapılışı

Merhaba sevgili hanımlar.Yeni bir geri dönüşüm çalışmamızla sizlerleyiz.Bu günkü çalışmamız,eski kotlardan bebek önlüğü yapmak.Hepimizin dolabında yıpranmış bekleyen kotlarımız mutlaka vardır.Şimdi çıkarın onları bebeğinize şık bir önlük yapmak için kolları sıvayın.Bu çalışma sayesinde hem eski kotlarınız değerlenecek,hemde bebeğinize şık ve değişik bir önlük tasarlayacaksınız. Yapılışı...

Sayfayı Paylaş