gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ayakkabıda Yaz Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Sanıyorum ki bu yaz ayakkalar rengarenk ve cıvıl cıvıl olacak .. Birbirinden süslü ayakkabılar ile yine karşınızdayız. Melekler size seçme hakkı tanıyor ayakkabılarımızla başbaşa bırakıyoruz..
    Hey Melek onun bir adı var :D:D Süslü Pakize :D:D hahaha

asiruki, 'tuğçe' ve nese355 bunu beğendi.
  2. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    baştaki ayakkabıya iyi isim bulmuşsun Belencim...:))

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Evet benim buluşum :D Süslü pakize o :)

Ayakkabıda Yaz Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaza özel rengarenk ayakkabılar

yaza özel rengarenk ayakkabılar

rengarenk ayakkabılar yaz geldi rengarenk giyinmenin tam zamanı bencee sizce de öyle değil mi???? ee dost başa düşman ayaga derler ya düşmanları çatlatacak ayakkabı modelleri sizler için melişler özellikle cıvıl cıvıl modeller seçtimki içiniz açılsınn :):) buyrunn..........
  2. Ayakkabıda Turuncu Modası

Ayakkabıda Turuncu Modası

Melişlerim önceki konudan da bildiğiniz gibi turuncu rengini çok severim :D Ben daha çok giysilerde tercih ederdim ama bu ayakkabıları gördükten sonra fikrim değişti. Ayakkabı da alacağım kimse tutamaz beni :D:D yupis :D bakalım siz beğenecek misiniz ?
  3. 2012 Yaz Modası Renkli Ayakkabılar

2012 Yaz Modası Renkli Ayakkabılar

renkli ayakkabılar 2012 renkli ayakkabı modelleri Sevgili melekler, 2012 yaz modası cıvıl cıvıl geçecek gibi görünüyor. Çok renkliliğin sonuna kadar kullanıldığı defilelerden anladığımız kadarıyla neon ayakkabılar da olmak üzere ayakkabılarımız rengarenk olacak. İşte sizlere birbirinden hoş renkli ayakkabı modelleri örnekleri :tik:
  4. Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası

Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası

Bu sayfa; Topuklu Ayakkabılar 2013 Yaz Modası konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaz sezonunda her ne kadar sivri burunlu yüksek topuklar revaçta olsa da platformlar da hayli ilgi görecek. Dolgu topuk ve fiyonklu modellerinde vitrinlerde olacağı yaz sezonunda moda olan ayakkabı modellerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş