gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aykiri ÇİÇek...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]AYKIRI ÇİÇEK...[/FONT]
    bu şehrin sokaklarında, taşlarında eskidi gençliğim
    kaldırımlar arasında aykırı açan çiçektim
    geçtim bazen hüzzam makamından, geçtim 9/8 ağır roman
    şimdi sade kahve kıvamında, herşey eksik - herşey tamam
    kim bilebilir kimin halini, dil söylemez yüreğin harbini
    iç hisseder hakikat sırrını, ağırdan al yargını yar aman

sesimi suya bıraktım, nefesimi semâya
    içine herşeyi kattım, şarkılar benzer duaya

sana benzemiyorum hiç, benzetmeye çalışma
    ya olduğum gibi sev, ya küs bir daha da barışma

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][​IMG] [/FONT]

Aykiri ÇİÇek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçek

çiçek

rüyada beyaz çiçek görmek rüyada tarlası görmek sarı rüya tabirleri beyaz cicekler Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata, Bekarın başında çeçekten taç görmesi evylenmesine, Kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, Taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, Değişik renkte çiçekler ffarklı sevinç sebeplerine, Ağaç çiçeği kişiyi doğru yola...
  2. şartnameye Aykiri Mal Veya Hizmet Kabul Etmek:

şartnameye Aykiri Mal Veya Hizmet Kabul Etmek:

Madde 143 - (Değişik madde: 22/03/2000 - 4551 S.K./29 md.) Sözleşmeye bağlanmış yiyecek, giyecek, teçhizat veya diğer mal ve hizmetler ile her nevi imalat ve inşaatı, sözleşmeye ilişkin şartname ve numunelerine uymadıkları halde kabul eden veya ettirenler üç yıldan az olmamak üzere hapis cezası ile cezalandırılırlar. Fiil ceza kanunlarına göre daha ağır bir suç teşkil ediyorsa, ceza o...
  3. çiçekler

çiçekler

ÇİÇEKLER Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya, ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır ?
  4. İris Çiçeği (nevruz çiçeği )

İris Çiçeği (nevruz çiçeği )

iris çiçeği nevruz çiçeği iris bitkisi nevruz hakkında bilgi çicekleri Bilimsel sınıflandırma Alem: Plantae (Bitkiler) Bölüm: Magnoliophyta (Kapalı tohumlular) Sınıf: Liliopsida (Bir çenekliler) Takım: Asparagales Familya: Iridaceae (Süsengiller) Rizom, soğan, ya da kormlardan çıkan çok yıllık otlardır. Yapraklar basit, almaşık, bazal, equitant halindedir. Çiçekler hermafrodit,...
  5. " Aykiri " Imam

" Aykiri " Imam

tek yol devrim mahya tek yol devrim imam levent dursun imam levent dursun Emin degilim ama sanirim yanlis hatirlamiyorsam böyle bir deyim vardi ; Büyük esek ne yaparsa kücükde onu yapar gibi birsey :) Bu haberde onun gibi birsey... RTE yapiyor halk´da onun izinden gidiyor... Aslinda herseyin yeri ve zamani var Politikayi Din/Inanc ile karistirmamak gerekiyor...Malesef bizimkiler bunu...

Sayfayı Paylaş