gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Aylin Aslım Gulyabani 2005

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Aylin Aslım Gulyabani 2005

SANATÇI ADI : Aylin Aslım

ALBÜM ADI : Gulyabani

YIL : 2005

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

Intro
    Ahhh
    Avare
    Ben Kalender Meşrebim
    Beyoğlu Kimin Oğlu
    Böyledir Bu İşler
    Gelinlik Sarhoşluğu (Bana ne)
    Güldünya
    Gülyabani
    Hadi Buyur
    Kayıp Kızlar
    Olduğun Gibi
    Sokak Insanları

2. beste-

beste- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gulyabani...bu şarkıyı sewiormm

Aylin Aslım Gulyabani 2005 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aylin Aslım!!!

Aylin Aslım!!!

Almanya'da Lich adında küçük bir kasabada doğdu. 1994’ten itibaren İstanbul'un çeşitli canlı müzik mekanlarında yabancı coverlar söyledi. 1996’da beş kızdan oluşan “Zeytin” adlı rock grubuyla canlı müzik piyasasında dikkatleri çekti. 1998 Roxy Müzik Günleri’nde 2.’lik ve 1999 Roxy Müzik Günleri’nde Jüri Özel Ödülü kazandı. 1998’de “Süpersonik” adlı grubu kurdu ve oldukça alışılmadık...
  2. Aylin Aslım Biyografisi

Aylin Aslım Biyografisi

1976 yılında Almanya'da Lich adında küçük bir kasabada doğdu. 1994'ten itibaren İstanbul'un çeşitli canlı müzik mekanlarında yabancı coverlar söyledi. 1996'da beş kızdan oluşan "Zeytin" adlı rock grubuyla canlı müzik piyasasında dikkatleri çekti. 1998 Roxy Müzik Günleri'nde 2.'lik ve 1999 Roxy Müzik Günleri'nde Jüri Özel Ödülü kazandı. 1998'de "Süpersonik" adlı grubu...
  3. Aylin Aslım - İçtim İçtim

Aylin Aslım - İçtim İçtim

aylin aslım içtim içtim tab aylin aslım ayakları ayak İçtim içtim keyiflendim, canıma değsin İçtim içtim şereflendim ! İçtim içtim zehirlendim, annem affetsin Kadehlerde temizlendim ... İçtim içtim yuvarlandım, akabinde toparlandım . Dostu , düşmanı öğrendim... İçtim içtim rezil oldum, beyoğluna vezir oldum Her belaya hazır oldum ! Ayaklar havada, kanatlar yerde... Düz...
  4. Aylin Aslım - K.A.L.P

Aylin Aslım - K.A.L.P

aylin aslım kalp sözleri kalbim atıyor ama boşa aylin aslım kalp şarkı sözü akor Kalbim atıyor ama boşa, farkedermiyim dursa? Kabim atıyor ama boşa, hiç bir ilaç yaramaz işe. Maç yaparlar icinde inler cinler cift kale Eco yapar göğsümde uyutmaz bütün gece. Kutuplar kadar ısız, eskimolar gibi yalnız, marmara kadar tutsak şu boğazı bir gecsek. Kalbim atıyor ama boşa farkedermiyim dursa?...
  5. Aylin Aslım - Sen mi?

Aylin Aslım - Sen mi?

bu köyden çıkış yok mu senden kurtuluş yok mu senden ve senin türünden başka bir hayat yok mu huzur istedik çok mu senden ve senin türünden gel köşeleri tutmadan gel pisliğe batmadan, çamura yatmadan gel gel bileğinin hakkıyla gel kimsenin altına yatmadan, üstüne basmadan gel sen mi beni öldüreceksin sen mi beni durduracaksın tırnaklarımla kazdığım yoluma mı çıkacaksın sen mi beni...

Sayfayı Paylaş