gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aynur Doğan Oy Gelin Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aynur Doğan Oy Gelin Sözleri Selam kızlar sizden Aynur Doğan Oy Gelin şarkısının Sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aynur Doğan Oy Gelin Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğan Holding'e de yasak geldi

Doğan Holding'e de yasak geldi

Petrol Ofisi'ne önceki gün verilen 1 yıllık kamu ihale yasağı, grup içindeki 10 şirkete daha genişletildi. Resmi Gazete'de yayınlanan Elektrik Üretim A.Ş.'nin kararına göre, Doğan Holding de yasaklılar arasında bulunuyor.. Enerji Bakanlığı Elektrik Üretim A.Ş. (EÜAŞ) usulsüz fuel-oil alımıyla ilgili Petrol Ofisi'ne (POAŞ) getirdiği 1 yıl kamu ihalelerinden men cezası, Doğan Holding dahil...
  2. Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Facebook

Nihat Doğan Sözleri Özlü Nihat Doğan Sözleri Nihat Doğan'dan Özdeyişler Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, magazin basınında polemikleri ve söylediği özlü sözler ile de gündeme geliyor. Kimileri bu sözleri komik buluyor, ama Nihat Doğan harbiden bir felsefe ve ideoloji adamıdır. Nihat Doğan sakal gibidir kestikçe daha gür çıkar. Bu bir savaştır ve benim bu savaştaki rolüm sakat sinektir! Biz sakat...
  3. Nihat Doğan Özlü Sözler

Nihat Doğan Özlü Sözler

nihat doğan sözleri, nihat doğan sözleri kısa Benim olmazsan taciz ederim( seda sayan'a) bitanesinden bitanesine cantanesinden cantanesine ben sensiz yapamıyorum gültanesinden gültanesine süper sözlere sahiptir. benim sevdiceğim olacak awrat böyle taşı sıkmalı, suyuna ekmek banmalı "ben helalimin yoluna gül serdirtmem(sdanın kuaförüne ilettiği not "ben seni.. çok...
  4. Aynur Doğan Oy Gelin Türküsünün Sözleri

Aynur Doğan Oy Gelin Türküsünün Sözleri

Aynur Doğan Oy Gelin Şarkı Sözü Aynur Doğan Oy Gelin Şarkısının Sözleri Genç türkücülerden Aynur Doğan'ın seslendirdiği Oy Gelin türküsünün sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Akşam olur karanlığa kalırsın Derin derin sevdalara dalarsın Oy gelin gelin sevdalı gelin Öldürdün beni Ellerin elime deydiği zaman İster ölüm olsun ister ayrılık Oy gelin gelin sevdalı gelin Öldürdün beni
  5. Aynur Aydın İşporta Sözleri istiyorum sizden

Aynur Aydın İşporta Sözleri istiyorum sizden

Kızlar siz hiç Aynur Aydın şarkıları dinleniz mi bilmiyorum ama dinlemediyseniz kesinlikle dinlemenizi öneriyorum hele de şu işporta şarkısını mutlaka dinleyin bana da sözlerini yazın:)

Sayfayı Paylaş