Ayşegül arkadşımızın nokta tışını tüyolarını öğrenmek isteyen buyursun

evet kýzlar anlatýyorum inþ. herkese bi vesile olur ben geçen rahim filimi çektirdim onun üzerine adet oldum 4 nisan da adet bitiminde ebeye gittim 8 nisanda göbeðime hakiki zeytin yaðý sürüp ovaladý bastýrarak bi yazma ile sýkýca baðladý eþin ile akþamýna birlikte ol ve banyoya girerken yazmayý çýkar dedi. bunlarý yaptýktan sonra adetin 11. ve 12. günleri yaký yakmamý söyledi iki gün yaký ile dolandým ayný günlerde 2 kilo sütü kaynatýp süt buharýna oturdum ama üzerimi kapattým süte oturduðum zaman ki buhar daha çok etki etsin diye ve hemen eþimle birlikte olduk adetin 13. günü tekrar ebeye gittim kendisi yakýyý çýkardý sýrtýma þiþe vurdu tekrardan zeytin yaðý ile ovaladý yazma ile baðladý sýkýca ve eþimle beraber olmamý söyledi ayný gün içerisinde olmasý gerekiyor sonrada ALLAH'a býraktýk çok þükür rabbim geri çevirmedi not: bu arada yumurtlama günüme kadar sabah akþam 1 adet kuru incir yedim. Bunlar vesile oldu inþ. baþkalarýnada vesile olur ben bu sayede ayný ay içerisinde hamile kaldým çok þükür.
aysegul cok guzel anlatmissin allah bizede bu duyguyu tattirir ins saglicakla kal bebegini kucagina almak dilegiyle:bebem:

Geri