gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

babam cok hasta....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

zano hastalığı zano hastalığı nedir babam cok hasta babanim son gunlerde yuzu ve kafasi sisiyodu son bikac gundur sag kasinin ustunde yarik olustu kendiliginden........... basinin ates gibi yandigini,cok agridigini ve uyustugunu soyluyodu....
    doktora gittiler tabi ,az once haberlerini aldim ZANO hastaligi demis doktor....basi cok yandigi icin o atesten sebeb yara cikmis.....

simdi arastiriyorum ama,sizlere sormak istedim.....nedir bu yakindan bileniniz varsa bana anlatabilirmi,,,,kafam allak bullak....gurbetin gozu ciksin diyorum gene....yanlizca kameradan gorebiliyorum babami.....nolur biseyler yazin....

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: babam cok hasta....
    Geçmiş olsun canım,Allah acil şifalar versin..Zona hastalığı bildiğim kadarıyla tedavisi olan bir hastalık,doktora gittiğine göre babanız tedaviyede başlamışlardır..Verilen ilaçların etkisini göstermesini beklemekten başka bişey gelmiyor elden canım..Sende kendini toparla ,babanın senin moraline ihtiyacı vardır emin ol..Ne mutlu ki baban hayatta,çaresi olan bir hastalığa yakalanmış..En kısa zamanda sağlığına kavuşacağına eminim..

Sağlıkla kal arkadaşım.Sağlık sitelerinden faydalanabilirsin bu hastalıkla ilgili olarak..

3. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canım zona hastalığının tıptaki açıklaması sinir ucu iltahaplanması diye biliyorum ben.bulaşıcı olmamakla beraber vücudun başka yerlerinede atmıyor.genç yaşlı farketmez herkezde olabiliyor.ama üzülme tedavisi var.sen gördüğün zaman endişelenmekte haklısın fakat tedaviyle iyileşmesi mümkün.ablam ve annemde aynı rahatsızlıktan geçirmişti.ordanda deneyimim var yani.allah acil şifalar versin.:)

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Allah razi olsun her sizlerden cok sagolun...............

uzulmemek elde degil inanin onu oyle gormek basini ovustururken ,agri icinde yardim edememek,ne kadar zor..........cok sagolun tekrardan...

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle geçmiş olsun sule, bu hastalık ile ilgili detaylı bilgiyi BURAYI TIKLAYARAK alabilirsin bu arada hastalığın tam adı ZONA

6. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Geçmiş olsun şulecim
    Dediğin zona ise bende oldum ama tedavisi var önemli olan tedaviye başlamak
    korkulacak bişi değil
    benimki stres sıkıntı ve sinirden sırtımda çıkmıştı biraz ağrısı oluyor ama tedavi ile hiç birşeyin kalmıyor tekrarlama olabilir demişti doktor bana ama 4-5 senedir tekrarlamadı.
    Babana acil şifalar diliyorum....

7. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok sagol ablacim.....Allah razi olsun....babaminda yuzunde yaralar cikti..gorunce o kadar icim aciyoki....ama sizlerin mesajlari icindeki atese su serpiyo inan ablacim....sanada cok gecmis olsun...

8. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Geçmiş olsun canım.Allah acil şifalar versin. Korkma biraz zorlu ama tedavisi olan bir hastalık. Birazda uzun sürer iyileşme süreci. Dr. tavsiyelerini aynen uygularsa sorunsuz atlatır korkma. Allah şifasız dert vermesin. Kısa zamanda iyi haberlerini alırsın merak etme.......

9. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

geçmiş olsun acil şifalar dilerim

10. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sagol canim,Allah razi olsun...adini bile daha once duymadigim bi hastalik..........ne diyelim...bunada sukur Allah beterinden korusun)))

11. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cok sagol,canim Allah razi olsun....

12. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

canım..geçmış olsun..allahtan acıl şıfalar dılerım...

13. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

cok gecmis olsun uzulme isallah iyilesir baban,benim arkadasimdada oldu tedavisi var sukur allah beterinden korusun canim;seni cok iyi anliyorum gurbette boyle seyler cok dokunur insana daha fazla uzulursun gozunle goremedigin icin ama uzulme allaha emanet ol

14. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cok sagol canim,ilgin icin ,dusuncen icin Allah tazi olsun...

15. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Allah razi olsun arkadasim....evet oyle gurbette olunca hersey daha zor........ooof....nasi anlatsamki icimdekileri....tekrardan sagol arkadasim...

babam cok hasta.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BabaM....

BabaM....

06 yaş -- Babam her şeyi biliyor. 10 yaş -- Babam çok şey biliyor. 15 yaş -- Ben de babam kadar biliyorum. 20 yaş -- Şu muhakkak ki babamın öyle pek fazla bir şey bildiği yok. 30 yaş -- Bir kere daha babamın fikrini sorsam iyi olur. 40 yaş -- Ne de olsa babam bazı şeyleri bilir. 50 yaş -- Babam her şeyi bilir. 60 yaş -- Ah, babam hayatta olsa da kendisine danışabilsem!
  2. hasta

hasta

Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını gören kişinin telaşlanmasına gerek yoktur. Böyle...
  3. Hasta

Hasta

Hasta Doktorların müşterilerine verdiği ad.
  4. Hastayım

Hastayım

Meleklerim günaydın bu sabah bulantı ve kusmayla uyandım halada bulantım devam ediyo ve çok halsizim bulantımın geçmesi için ne yapabilirim bana fikir verirseniz çok sevinirim
  5. muhabbet kusum cok hasta

muhabbet kusum cok hasta

Kuşum hasta oldu galiba ne yapmam gerekiyor olduğu yerde duruyo tüylerini kabartmış gözleri yarı açık uyuyor gibi ve eşiyle hiç bir ilgisi yok hayattan vazgeçmiş gibi duruyo

Sayfayı Paylaş