babam cok hasta....

Cevap: babam cok hasta....

şulecim öncelikle geçmiş olsun diyorum derdi veren rabbimse inşallah dermanınıda verir üzülme tedaviye de başlamışsınız inşallah olumlu sonuçlar alırsınız dualarım babanla
Allah razi olsun arkadasim sagolasin...bugun daha iyiyim diyo ama iyisallah oyledir....dualarin icin cok sagol.....Allahim tum hastalara acil sifalar versin........

Canım babana acil şifalar dilerim...Allah beterinden korusun buna da şükret canım..benim babam da hasta..ama onun hastalığında bile şükrediyoruz çünki hastalığın başlangıcında teşhiş konuldu...şu anda bağırsakları görevini yapamadığından torba ile dolaşıyor....yakında tekrar Ameliyat olacak...üstelik Babacığım Almanya'da....

cnm çok geçmiş olsun bu hastalık hakkında bir bilgim yok ama zaten gerekenleri diğer melek arkadaslarım yazmıslar allah acil şifalar versin seni anlıyorum gurbetlik uzaklık zordur ama hersey yoluna girer sevgiyle kal

Canım babana acil şifalar dilerim...Allah beterinden korusun buna da şükret canım..benim babam da hasta..ama onun hastalığında bile şükrediyoruz çünki hastalığın başlangıcında teşhiş konuldu...şu anda bağırsakları görevini yapamadığından torba ile dolaşıyor....yakında tekrar Ameliyat olacak...üstelik Babacığım Almanya'da....

canim cok tesekkur ederim ilgine....sanada cok cok gecmis olsun,babacigina acil sifalarini versin Allahim saglikli mutlu beraber uzun yillar versin iyisallah..........
bunada sukur dime ,Allahim beterinden korusun....

cnm çok geçmiş olsun bu hastalık hakkında bir bilgim yok ama zaten gerekenleri diğer melek arkadaslarım yazmıslar allah acil şifalar versin seni anlıyorum gurbetlik uzaklık zordur ama hersey yoluna girer sevgiyle kal

canim cok sagolasin,evet gurbetlik cok zor ne kadar iyi deselerde gormeyince insan inanmiyo.....Allahim tum sevdiklerimize mutluluk saglik versin ki bizlerde iyi olalim dime..........tekrar sagol canim...

sevgili ocean babana acil şifalar dilerim.bizim bir tanıdığın kızındada vardı bağırsak problemi dediğin gibi torbayla dolaşıyordu.hastalığın ortaya çıkması ve iyileşmesi 4 ay sürdü.ama iyileşti.senin babanınki ne durumda bilmiyorum fakat inşallah sağlığına kavuşur.

geçmiş olsun canım bu hastalık ölümcül falan değil küçük bebejlerde bile oluyor fakat yüzde izler bırakıyor 1 yaşındaki çocuklar bile bu hastalığı yaşayabiliyorlar korkma baban bunu atlatacaktır inşallah

geçmiş olsun canım bu hastalık ölümcül falan değil küçük bebejlerde bile oluyor fakat yüzde izler bırakıyor 1 yaşındaki çocuklar bile bu hastalığı yaşayabiliyorlar korkma baban bunu atlatacaktır inşallah

Allah razi olsun arkadasim,boyle mesajlari okudukca o kadar icim rahatliyoki anlatamam...cok sagol canim...optum...

Geri