Bacaklarımdaki çatlaklardan kurtulmak istiyorum.

B

Belenjiyan

Forum Okuru
Bacaklarımdaki çatlaklardan kurtulmak istiyorum.

Bacaktaki çatlaklar için krem melek kadınlar kulübü bacaktaki çatlaklar için ne yapılmalı forum'da.​

Kızlar bacaklarımda aşırı kilo alma sonucunda kilo vermeye bağlı olarak çok fazla çatlaklar var. Bacaktaki çatlaklar için krem önerileri almak istiyorum sizden? Ya da krem dışında neler yapabilirim bacaklarımdaki çatlaklar için? Doğal yontemler de onerebilirsiniz çünkü çok rahatsızlık duyuyorum özellikle şimdi yaz geldiğinde mayo giyemem ben bu durumda. Lütfen etkili bir krem önerisinde bulunun rica ediyorum.

Merhabalar
Bacaklarda karında oluşan çatlaklar fiziki olarak sosyal olarak insana rahatsızlık vermekte. Estetik açısından da problem oluşturmaktadır. Lierac kremi çatlakları önlemede üstün başarı sağlıyor. Yine mustela da çatlaklar üzerinde etkili ürün. Ama genelde çatlaklar üzerinde daha başarı kazanmak için hem krem hem serum hem de yağ üçlüsünü kullanmak daha etkili olacağını düşünüyorum. Krem markaları içinde bio oil cilt bakım yağı 8 haftaya kadar catlaklarda azalma sağlıyor demiyor. Alırken ürünleri yorumlara da bakmayı ihmal etmeyin. Bazı ürünler sahte ya da tarihi geçmiş olabilir bunlara dikkat edin. Doğal yöntemler olarak şeker peelingi, Aloe Vera , kakao yağı, yumurta akı, limon suyu gibi yöntemleri deneyebilirsiniz. Bacaklarda meydana gelen çatlaklar için çözüm olabilecek aşağıya Birlik bırakıyorum konu başlığınız "bacaklarda meydana gelen çatlaklar ve çözüm yolları".

Geri