gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bağlanan Tüpler tekrar Açılır mı?

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tüplerin bağlanması bağlanan tüplerin açılması mümkünmü doğum kontrol yöntemleri

Doğum kontrol yöntemleri arasında en garantili korunma yöntemi tüplerin bağlanması yöntemidir. Fakat tüplerin bağlanması geri dönüşü mümkün olmayan bir tercih sebebidir. O yüzden doğumdan sonra tüplerini bağlatmayı düşünenlerin bu konuyu çok iyi bir şekilde düşünüp ona göre karar vermeleri gerekiyor.

Tüp bağlanmasının geri çevrilmesi çok zor ve mikro cerrahi gerektiren, başarı oranı düşük bir operasyon olduğundan, işlem öncesi danışmanlık büyük önem taşır.

Ender olarak yöntem uygulandıktan sonra yeni bir bebek isteyen çiftler olmaktadır. Bu durumda mikro cerrahi teknikleri uygulanarak tüplerin tekrar uç uca bağlanması denenebilir. Başarılı olamama riski her zaman mevcuttur. Cerrahi olarak başarılı olunamadığında tüp bebek yöntemine başvurulmalıdır.

Bağlanan Tüpler tekrar Açılır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Tüp bebek" olduğunu saklamalı mı?

"Tüp bebek" olduğunu saklamalı mı?

Uzmanlar, ailelerin toplumdaki yanlış inanışlar nedeniyle çocuklarının ''tüp bebek'' yöntemiyle doğduğunu sakladıklarını ya da bu yöntemi denemekten çekindiklerini belirtiyorlar Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yılmaz Şahin, erkekte sperm sayısı yetersizliği ya da hareket azlığı, kadınlarda tüplerin tıkalı ya da...
  2. Ve perdesi açılır yeni günün tekrar, tekrar

Ve perdesi açılır yeni günün tekrar, tekrar

. Arkadaşlar nette gördüm okudum çok hoşuma gitti ...Bakalım sizinde hoşunuza gidecekmi? ..Yorumlarınızı bekliyorum Bu hikayede anlatılacak adamların hepsini tanıyorum. İsimlerini biliyorum, sohbet ettim, aynı masada yemek yedim, bir hüzünlü kahvenin yanında dinledim. Kimini kendi hayatımdan, kimini bir dostun gözyaşından ama yaşamımın tam ortasından biliyorum. Hiçbiri masal...
  3. Twitter Hesabı Nasıl Açılır resimli anlatım yapar mısınız?

Twitter Hesabı Nasıl Açılır resimli anlatım yapar mısınız?

Twitter Hesabı Nasıl Açılır bu konuda yardım ve bilgi istiyorum ama konu açarsanız resimli anlatım yapın daha iyi ve çabuk anlarım :)
  4. eski sevglimle tekrar birlikte olmak istiyorum olmalı mıyım ?

eski sevglimle tekrar birlikte olmak istiyorum olmalı mıyım ?

onunla 3 ay çıktk sonra ayrıldk aradan 1 sene geçti ama hala untamadm ayrldıktan sonra gamxe ile çıkmya başlamş... bz ayrldktan sonra buluştk ve beni öptü daha sonra bi kaç kere beni aradı ölesne bi kç dk daha konştk ...aylar sonra rüyamda gördm we bana ewlenme teklfi rtti ondan ayrldm hatta boşandm dedi delrmek üzereym sizce ne anlama geliyo
  5. Hamileyken Tekrar Hamile Kalınır mı Diye Merak Eden Melekler Buraya

Hamileyken Tekrar Hamile Kalınır mı Diye Merak Eden Melekler Buraya

hamileyken hamile kalmak,hamileyken hamile kalınır mı, Arkadaşlar bazen gebeyken çok merak edenler olabilir hamileyken tekrar hamile kalınabilinir mi diye işte bunun cevabı burada ben bir defasında böyle bir durumu haberlerde dinlemiştim şimdi sizlere o haberden bir alıntı yapacağım ve sonrasında konumuza döneceğim aslında çok az rastlanan bir durum ama bazen bu tip olaylar olabiliyor işte...

Sayfayı Paylaş