gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Baha uzaktan gelen sesi sarar seni geceleri

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

uzaktan gelen sesi sarar seni geceleri yanık bağrıma sarmalanan elleri gözleri

gün biter sokulur yanıma yalnız gecenin uğultusu

istediğim sadece gül yüzlüden gül kokusu

zor gibi zor gibi zor gibi anlar

kör gibi kör gibi kör gibi dudaklar

böyle mı böyle mı böyle mı başlar aşklar...

uzakta dostum susar duyulmaz sevincimin çığlıkları

uzakta dostum susar demek ki birşeyler var aramızda

suskunluktur buruşturmuş açıları anıları

suskunluk ki sağır eder uğultusu insanları

Baha uzaktan gelen sesi sarar seni geceleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mezardan Gelen Sesler

Mezardan Gelen Sesler

mezardan gelen sesler mezardaki sesler kabirden gelen mezardan video Mezardan Gelen Sesler YAŞLI ADAM, eşinin kabrini ziyaret etmek için gittiği kabristanda, bir inilti duyarak yavaşladı. Sağa sola bakınarak kulak kesildi. Ortalıkta kimseler yoktu ama, o sesi işittiğinden emindi. Önce hızlı adımlarla kaçmak istedi. Fakat sanki büyülenmiş gibiydi. Korkudan olsa gerek ki, gücü zaten çok azalan...
  2. Ramazan:cenneten gelen ezan sesidir

Ramazan:cenneten gelen ezan sesidir

İnsanlık altın çağını yaşardı. Komşunun tavuğunun, komşuya kaz görünmediği yıllar. Anaların başı örtülü. Dostluğa uzuyor sakallar, kardeşliğe, ülke sevgisine. Din üzerinden siyasete açılmamış yollar. Erkekliğin en delikanlı zaman dilimi. Ekmekler bile bozulmamış daha. "Orucumu seninle açtım, hamdolsun verdiğin nimetlere." İftar sofralarında kulaklar radyolara açık, gönüller...
  3. Uzaktaki sevdiğinize iyi geceler...

Uzaktaki sevdiğinize iyi geceler...

Meleklerim uzakta olan sevdiğinize iyi geceler mesajınız nasıl olurdu:D ‘Sen uyurken melekler başucunda olsun en masum savunmasız anında seni korusunlar, bebeğim..’ ‘Benli rüyalar, sevgilim…’
  4. Senin kokundan uzak

Senin kokundan uzak

# Beni bir dağ başında böyle yapayalnız kodular, rüzgarlara, kuşlara, bulutlara yakın, senin etinden, tırnağından ayrı, senin kokundan uzak. # Şu anda hiç bir şey mümkün değil. Şu anda her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben. Şu anda sadece yalnızlık ve kahır # Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın, Şimdi bir hatıra olamazsın belirsiz, uzak Biliyorsun...

Sayfayı Paylaş