gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bahçem olmasada böyle balkonada razıyım:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Balkon dekorasyonu Bahçe mobilyaları
    Bahçem yok malesef. Olsa ne güzel bahçe dekorasyonu yapardım ona ben.Bahçe mobilyalarının en güzelini alırdım:) Balkonumda geniş diyordum hep ama bu geniş balkon dekorasyonunu görünce çokta geniş olmadığını anladım. bu dekorasyon örneği terastada çok hoş durur.

Bahçem olmasada böyle balkonada razıyım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bahçe

bahçe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bahçe

Bahçe

Bakımlı ve yeşil bahçe dünya ve ahiret mutluluğudur. Etrafı güzel bir duvarla çevrili bahçe, dindar ve mutlu bir kişi ve onun ailesidir. Bahçe, dünya nimetlerinden fazlasiyle istifadeye, Gönül zenginliğine, Niyet ve amel güzelliğine delalet eder. Bahçe iiçindeki duvarın yerinde yaban bitkisi ya da meyvesiz bir ağaç olduğunu görmek, düşük karakterli insanların başa geçmesine, din ve dünya...
  3. Kıraç - Razıysan Gel Benimle

Kıraç - Razıysan Gel Benimle

Eski bir gelinliğe Bir bakır bileziğe Annemden kalan şu yüzüğe Razıysan gel benimle Bir tanrım var bir gitarım Şu dünyada yapyalnızım Yarınımdan umutsuzum Razıysam gel benimle Bazen aç bazen susuzum Razıysan gel benimle Bir lokma ekmeğe Bir yudum su içmeye Yinede şükretmeye Razıysan gel benimle Bir tanrım var bir gitarım Şu dünyada yapyalnızım Yarınımdan umutsuzum Razıysan gel benimle Bazen aç...
  4. olmasan!

olmasan!

Dünyanın en lezzetli yemeği konmuş olsa masaya; ..fakat yiyen olmasa! Dünyanın en güzel elbisesi takılmış olsa askıya; ..fakat giyen olmasa! * Öyle serin bir şerbet getirilse ki, hem de kristal bardaklarda; ..fakat içen olmasa! Ya da bir tarla dolusu ekin olsa sapsarı. Hem de, ağırlaşmış başakları önlerine eğilmiş; ..fakat biçen olmasa! Bataklıklar kurutulup, vadilere köprüler yapılıp, dağlar...

Sayfayı Paylaş