gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bakımlı bahçe insanın ömrünü uzatır

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bahçe dekorasyonu Bahçe kapısı sarmaşık uygulaması
    Bu bahçeyi çok beğendim. Bahçe kapısındaki sarmaşıklarla yapılan yeşillendirme çok hoş duruyor. yürüyüş yolunda kullanılan taşlar bahçe dekorasyonuna şık bir hava vermiş. BAhçe mobilyaları kullanılarak bu bahçe kullanışlı hale giterilebilir.

Bakımlı bahçe insanın ömrünü uzatır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun Ömrün Sırrı

Uzun Ömrün Sırrı

Uzun ömrün sırrı Egzersiz ve Akdeniz diyeti 50-71 yaş grubunda 566 bin kişi üzerinde yapılan iki araştırmaya göre, Akdeniz diyeti ve spor erken ölümleri yüzde 20 oranında azaltıyor ABD'DE 50-71 yaş grubunda 566 binden fazla kişi üzerinde yapılan iki araştırma, Akdeniz diyeti ve egzersizin erken ölümleri önemli ölçüde engellediğini ortaya koydu. Akdeniz diyeti ve spor, sigara tiryakileri...
  2. Kavga edin ömrünüz uzasın

Kavga edin ömrünüz uzasın

Yapılan bir araştırmaya göre öfkenizi dışa vurmanız ömrünüzü 2 kat arttırıyor. ABD'de 192 çift üzerinde 17 yıldır yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, öfkelerini bastıran çiftlerin ölme oranı, öfkelerini saklamayan ve soruna çözüm bulan çiftlere nazaran 2 kat daha fazla çıkıyor. Daha önceki araştırmalarda öfkeyi bastırmanın kalp hastalığı ve yüksek tansiyon gibi strese bağlı hastalıkları...
  3. Bu Gıdaları Yiyin Ömrünüz Uzasın

Bu Gıdaları Yiyin Ömrünüz Uzasın

Amerikan Kanser Araştırmaları Enstitüsü (AICR),vücudu kanser, kalp krizi, Alzheimer ve diyabet gibi ciddi rahatsızlıklara karşı koruyan besinlerin listesini açıkladı. BADEM: Her gün, bir çay fincanın yarısını dolduracak miktarda, yani 30 gram badem yemeyi ihmal etmeyin. Omega-3 asitli yağları açısından oldukça zengin bir besin olan badem, kandaki kötü kolesterol (LDL) oranını yüzde...
  4. Bu bahçelerde insanın ömrü uzar

Bu bahçelerde insanın ömrü uzar

Bahçe dekorasyonu Çiçekli bahçeler Bahçeli bir evimolsun isterdim. Tazecik otlarımı yetiştireyim salata, yemek yaparken taze taze koparıp kulanmak güzel olurdu. Ağaçların gölgesinde çiçeklerin mis kokusu eşliğinde sohbetler etmek uykulara dalmak harika duygular olsa gerek. çiçek kokusu insana cenent kokusu gibi gelir. Bu dekoratif bahçelere bayıldım çok güzeller. Belki bir gün benimde böyle...
  5. Bakımlı bahçeler ömür uzatır

Bakımlı bahçeler ömür uzatır

Bahçe dekorasyon örnekleri BAkımlı bahçeler Müstakil bir evim olsun çok istiyorum. Yzın bahçesinden çıkmam heralde. Güzel bir bahçe dekorasyonu yapılırsa izlemek çok keyifli olur. Bu bakımlı bahçe örneklerini de çok beğendim. Çiçekler ve ağaçlar güzellik katıyor.

Sayfayı Paylaş