gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Bakın Bakalım Hollywood Ünlüleri Yıllıklarında Nasıl Görünüyorlarmış....

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Hollywood Ünlülerin Yıllıkları Ünlüler Yıllıklarda Nasıl Görünüyor

İşte Hollywood ünlülerinin yıllık fotoğrafları..Bakın bakalım yıllıklarda nasıl görünüyorlarmış....Madonna Julia Roberts Leonardo Di Caprio ve daha fazlası....

Yıllıklarda bakın nasıl görünüyorlardı!

Mezuniyet telaşı her yerde! Kimse bu günlere kolay gelmedi, hatta bayıldığımız yıldızlar da ergenliğin acımasız yollarından geçtiler. Onların yıllık fotoğraflarıyla bu gerçeği hatırlayalım mı?

Madonna

Ray Toro

Adam Levine

Katy Perry

Sean P. Diddy

Ashton Kutcher

Ben Affleck

Ellen DeGeneres

Halle Berry

Jennifer Lopez

john Mayer

Julia Roberts

Katie Holmes

Leonardo Dicaprio

Mariah Carey

Marilyn Manson

Pamela Anderson

Sandra Bullock

Sharon Stone

Snoop Dogg

Bakın Bakalım Hollywood Ünlüleri Yıllıklarında Nasıl Görünüyorlarmış.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hollywood ünlülerinin takıntıları

Hollywood ünlülerinin takıntıları

ünlülerin boyları ve kiloları natalie portman boyu hollywood ünlülerinin boyları lauren conrad boy kilo hollywood ünlülerinin takıntıları Hollywood dünyasının ünlülerinin bazı favori giysi ve aksesuarları var ki, onları tekrar tekrar giyip kullanmaktan hiç bıkmıyorlar Moda ve trendleri ne kadar yakından takip etseler de Halle Berry için Gerard Darel çanta, Drew Barrymore için Jack Rabbit...
  2. Bakın Bakalım Japon Klavyesi Nasıl Oluyormuş

Bakın Bakalım Japon Klavyesi Nasıl Oluyormuş

çince isim yazma japon klavyesi japon alfabesi ile isim yazma çin alfabesi ile kanji
  3. Bakın bakalım bu perde modelleri nasıllar

Bakın bakalım bu perde modelleri nasıllar

Arkadaşlar sizler için birkaç perde modeli bakalım nasıl bulacaksınız, beğenecekmisiniz?
  4. Bakın bakalım karneniz nasıl ??

Bakın bakalım karneniz nasıl ??

karne şekilleri Hem çocukların karnesi nasıl olacak heyecanı. Hem de tatilde ne yapacağız; nasıl eğleyeceğiz çocukları düşüncesi… Tatilde yapılabileceklerle ilgili birçok şey yazılıp çiziliyor. Çocuklarla yakından çalışan uzmanlar özetle hem dinlensinler, eğlensinler hem de öğrendiklerini tekrar etsinler diyor. Buna benim ekleyebileceğim çok birşey yok. Sadece bir anne olarak, artık sabahları...
  5. Bakalım Ünlüler Nasıl Küpeler Takıyor

Bakalım Ünlüler Nasıl Küpeler Takıyor

küpe takan ünlüler küpe takan erkek ünlüler Hanımlar moda olan ve ünlülerin taktığı bir kaç model Ünlülerin 2011 yılında taktığı küpelere bakarken dedim ki ben en iyisi hepsini bir araya getirip sizle paylaşıyım dedim. İyide yaptım. Sarkık küpeler,halka küpeler,avize küpeler,top küpeler… Hatta aralarında öyle küpeler var ki,bayıldım. İnceleyin bakalım,siz de sevecek misiniz

Sayfayı Paylaş