gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Balık Emzirmeye Gellll

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

yeni moda balık emzirme balık nasıl beslenir balık emzirme biberonla balık besleme hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler az önce bir haber okudum gözlerime inanamadımmmm balık beslenmesi nasıldrı az çok herkes biliyor ama ben öyle birşey gördümki şok oldum

balıkları emziriyorlar
    :D:D evet evet yanlış duymadınız akvaryum balıklarını baya bbieronla besliyorlarr
    bende çok şaştım ama valla gerçek meleklerr işte fotorafları

Çin'de yavru balıklar 1 yaşındayken biberondan süt emmeye alıştırılıyor, iki yaşına geldiklerinde ise doğal parklarda, hayvanat bahçelerinde halka sergilenmeye başlıyor.
    Bir biberon satın alıp, balıkları beslemeye başlıyorsunuz. Bir biberon ise 3 lira.

Birçok anne-baba çocuklarını tatillerde bu balıkları beslemeye getiriyor.

Son düzenleme: 25 Eylül 2011
    emral ve büşra.shid bunu beğendi.
  2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben kıyamam onlara nası hücum etmiş gariplerim :D

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    ayyyy çok ilginnnççç:S

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ilk defa böyle birşer gördüm tüm balıkları nasıl tek tek besleyeceklerrr:Sgerçi çocuklaraa bıraksan beslerlerrr yorulmazlarr:D:D

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Urfa gezimdeki Balıklı Göl Balıkları geldi aklıma :D Bende bu haberi gördüm, enteresan para kazanmak için sıradışı bir yöntem :D:D Paylaşımın için tşkler Cemocan:kiss:

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    evet balıklı gölde yem atınca tüm balıklar nasılda üst üste abanıyolar yem yiyebilmek içinnn:D:D allah kimseyi aç bırakamsın hayvanda olsaa nasıl atlıyo hepsi birden

8. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    allahım yarabbim!! daha neler görecez, balıklarında biberondan mama içmesini hayatımda ilk defa görüyorum :S:S

CeMoŞ bunu beğendi.
Balık Emzirmeye Gellll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balıklar

Balıklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Balık

Balık

Balıkları ırmak ya da denizden çıkarmak ganimetle, Canlı ve taze balık bakire kadınla, suda balık avlamak sevinçli haberle, taze balık avlamak hayır ve fayda, küçük ve çok balık avlamak elden çabuk çıkacak dünyalıkla, ölmüş deniz balığı ham hayallerle taabir edilir. Bulanık suda ve kuyudan balık avlamak üzüntü ve günaha, Su üzerinde çalışan kimsenin yatağında balık görmesi suda boğulmasına,...
  3. gel vatandaş gellll sucuğaaa gelllll

gel vatandaş gellll sucuğaaa gelllll

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Emzirme

Emzirme

Merhaba, önceden kullanmış arkadaşların fikirlerini almak istiyorum. Süt pompalarının manuel olanlarını mı elektrikli olanlarını mı tavsiye edersiniz?Teşekkürler.
  5. Emzirme önlüğü

Emzirme önlüğü

Anneler, BEBE AU LAIT sayesinde artık daha özgür! İster evinizde, misafirlerinizle olun, ister dışarıda, toplum içerisinde, yanınızda BEBE AU LAIT emzirme önlüğünüzle artık bebeğinizi her yerde gönül rahatlığıyla emzirebileceksiniz. Sağduyulu hemşireler, anneler, ünlüler ve medikal uzmanlar tarafından ödüle layık görülen, Rigiflex patentli bu kullanışlı emzirme önlüğü, her annenin sahip...

Sayfayı Paylaş