gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Bana Beni Anlat!

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Anlatım, anlatım oyunları, tanışma hakkında ki yazılar.

Evet melek'lerim yeni bir oyunla daha karşınızdayız.
    Oyun adından da anlaşılacağı üzere anlatım oyunudur.

Örnek verecek olursak: üstte ki üye hakkında onu tanıyormuş gibi onu bize anlatacaksın.

Başlayalım Melek'ler :)

Son düzenleme: 4 Haziran 2011
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bu grey mekanımızın ergenlerinden yani çıtırlarındandır. Ayrıca cok akıllı ve saygılı, calışkan ve herşeyi çabuk kapan bir melektir.
    İlk geldiği günden beri sevilen çabuk kaynaşabilen yardım sever bir hatundur. En önemliside onun sevdikleri onu seviyor olmasıdır.

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Adı üzerinde süper moderator en güncel haberleriyle bilgilendiren . Elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan özel güzel bi melek ooo :D tanıdığıma çok memnunum Belencim seni :)

ßeLeN bunu beğendi.
  4. aysil

aysil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Tanımıyorum ama ii biridir hiç şüphem yok..

EnCey bunu beğendi.
Bana Beni Anlat! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ^^ Aşkı Anlat Bana^^

^^ Aşkı Anlat Bana^^

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. anlat bana annemmm

anlat bana annemmm

annemmm anne sevgisini anlatan hikayeler Sabrı anlat bana annem... Mağlubiyetlere dayanmayı öğret ruhuma Bir ışık yak aydınlansın ufuklarım Söyle ne vâkit sona erer bu amansız sınanma? Özlemi anlat bana annem... Göğünde kanat çırpan vuslat kuşları Nereye konarlar yorulduklarında? Ayaz yemiş sevdaların bakışlarındaki Ümitsiz ümitleri anlat. Yalnızlığın dili olsaydı...
  3. --->>Biri Bana Aşkı AnLAtsın !!!!

--->>Biri Bana Aşkı AnLAtsın !!!!

Bilmiyorum ben filmlerdeki aşkları. Daha doğrusu aşkı bilmiyorum ben. Hadi birisi anlatsın bana aşkı baştan. Nedir bu imkansız olan...... Aç kalmayı göze alabilmek midir, bir garibanın sofrasında aşk? Yoksa son model üstü açık bir arabanın, hava yastıklı koltuğunda mı gizlidir aşk? Onun gülüşünde bulmak mıdır gülümsemeni, hüznünü almak istemek midir onun? Acılarını almak istemek midir? Sen...
  4. Bana Eski Sevgilini Anlat

Bana Eski Sevgilini Anlat

bana eski sevgilini anlatır mısın Remzi ? -tabi ki,,hiç unutmam iki buçuk yaşındayım,,karşıdan da o geliyo,iki yaşlarında böyle kıvır kıvır saçlı bi hatun,,ahah bi de baktım koşarken düşmesin mi…dururmuyum hemen…………. -abartma Remzi o kadar da eskisini demedim… -bana eski sevgilini anlatır mısın Numan ? -1,65 boyunda 50 kiloda harika bi sarışındı..ne giyse yakışırdı,,hele yemekleri hele...
  5. Anlat Bana

Anlat Bana

Nerdesin şimdi, Dönecek misin bilmiyorum, Bunu istiyormuyum bilmiyorum. Ama özlüyorum,seni... Özgürüm belki, yalnız değilim Her gün farklı biriyle Her zaman yenisiyle olabilirim ama özlüyorum,seni... Gel yanıma, istediğini bu sefer duyacaksın Bir kez daha dene, ben hazırım, Artık kimse önemli değil istediğim sadece sensin... Nerdesin şimdi, Tak tekrar beyaz tokanı, Sevdiğimi biliyorsun........

Sayfayı Paylaş