gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bana bu müziği bulun lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hani taner cumartesi günü tatil yeri kazandıya deryayı ve nihatı götürdü orda nihat araba kullanıyodu yanınada deryayı almıştı orda çalınan müziğe ölüp bityorum çok seviyorum bulamıyorum nolurrrr yardım edin nolurr

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aradığınız parça ve klibi aşağıda....:D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
bana bu müziği bulun lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. müzik notaları nasıl bulunmuştur?

müzik notaları nasıl bulunmuştur?

Müzikteki matematiksel gizemi keşfederek yazıya dökmenin ilk temeli Pisagor …Pythagoras, M.Ö. 530 450… tarafından atılmıştır. Biz kendisini okul sıralarından o meşhur dik üçgen teoremi ile hatırlarız ama Pisagor günümüzde ulaştığımız bilim seviyesinin babasıdır. O kendi devrine kadar gelişmiş bütün çalışmaları bir disiplin altında toplamış, geometri, aritmetik, astronomi, coğrafya, müzik ve...
  2. Müzik Oscarları sahiplerini buldu

Müzik Oscarları sahiplerini buldu

Geceye damgasını, efsanevi İngiliz hard rock grubu Led Zeppelin'in eski vokalisti Robert Plant ve country şarkıcısı Alison Krauss'un oluşturduğu düet vurdu. 60 yaşındaki Plant ve 23 yaşındaki Krauss'un "Raising Sand" isimli albümleri, "En İyi Albüm" seçilirken, ikili toplamda 5 ödül aldı. İkili, "Please Read The Letter" şarkılarıyla "Yılın Kaydı",...
  3. Müzik Notaları Nasıl Bulunmuştur?

Müzik Notaları Nasıl Bulunmuştur?

Müzikteki matematiksel gizemi keşfederek yazıya dökmenin ilk temeli Pisagor …Pythagoras, M.Ö. 530 450… tarafından atılmıştır. Biz kendisini okul sıralarından o meşhur dik üçgen teoremi ile hatırlarız ama Pisagor günümüzde ulaştığımız bilim seviyesinin babasıdır. O kendi devrine kadar gelişmiş bütün çalışmaları bir disiplin altında toplamış, geometri, aritmetik, astronomi, coğrafya, müzik...
  4. Lütfen bana akıl verin lütfen :(

Lütfen bana akıl verin lütfen :(

ilk önce hepinize meraba uzun bir süredir takip ediyordum geçenlerde üye oldum ve şimdi size bir sorunumu paylaşcam lütfen bana akıl verin... Konu şu benim 4 senelik sözlüm var birbirimizi çok seviyorduk benim ugruma ailesini karşısına aldı tabi bende emek gösterdim 4 sene boyunca herneyse biz bunla agustos ayından beri ayrıyız bi takım sorunlar oldu o ora bir kızla çıkmaya başladı ve...
  5. bilgisi olanlar bana yardımda  bulunsun lütfen.. !

bilgisi olanlar bana yardımda bulunsun lütfen.. !

melekler malum yaz geliyor ve ben bu kilolarla yaz'a girmek istemiyorum. bu yıl gerçekten çok kilo aldım. bir bitki ismi duydum beşi bir yerde zayıflama çayı diye çok etkiliymiş bu çay hakkında bilgisi olan (nasıl yapıldığı,zararı,kullanılışı) vs varsa bana yrdımcı olsun lütfen. ya da başka bilgileriniz varsa zayıflama konusun da yardımcı olursanız sevinirim. bu kilolarla başım dertte...

Sayfayı Paylaş