gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bana yeni facebook ifadeleri iletileri ve işaretleri lağzım kızlar varmı bildiğiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni arayüzü ile face daha güzel kızlar, bana yeni facebook ifdeleri lazım varsa bildiğiniz ileti yada işaretleri benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. YaramazAskO

YaramazAskO Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yeni çıkan işaretleri buldum, belki kullanmak isteyen olur.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ağustos 2013
Bana yeni facebook ifadeleri iletileri ve işaretleri lağzım kızlar varmı bildiğiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook yüz ifadeleri var mı kızlar

yeni facebook yüz ifadeleri var mı kızlar

Kızlar facebookta bağzı kişilerde yepyeni yüz ifadeleri ve şekilleri görüyorum. Bunları nasıl yapıyorlar ve bende kullanmak istiyorum yardım eder misiniz bana ?
  2. facebook yeni yüz ifadeleri

facebook yeni yüz ifadeleri

facebook yüz ifadeleri şekilleri klavye kısa yolları face yüzn ifadeleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler sosyal paylaşım sitesi fecebook'un yeni yüz ifadelerini sizlerle paylaşıyoruz biz tüm melekler facebokk ta topalnmıştıkk bu yeni yüz ifadeleri siz meleklerinde işine yarayacaktırr :D:D
  3. Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler

Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler

facebook kalp işareti kalp işareti nasıl yapılır facebook değişik işaretler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Facebook kullanıcıları bilir melekler :) Bazen duvar yazılarında ya da facebook nikleri içinde değişik işaretler ve özellikle sıkça sorduğunuz facebook kalp işareti nasıl yapılır. Bunları yapmak oldukça basit. Biz de bilmeyenler ve bu işaretleri kullanmak isteyenler için bazı...
  4. Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri istiyorum lütfen Facebook ifadelerinin klavye kodlarını yazar mısınız acaba?
  5. Sılanın fotoğrafları resimleri lağzım bana

Sılanın fotoğrafları resimleri lağzım bana

Kızlar bana sılanın resimleri ve fotoları lazım varsa verin ya litfen :) Hadi sevgılım litfeeeen. :D:D:D:D:D:D:D

Sayfayı Paylaş