gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bandoo Media Nedir? Nasıl Silinir ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bandoo media bandoo nedir bandoo nasıl silinir

Sevgili melekler, Bandoo Messenger gibi sohbet programlarında kullanabileceğiniz animasyonlar koleksiyonudur. Fakat kaldırması biraz sıkıntı yarattığından pek tavsiye edilmez. Peki bu programın özellikleri nelerdir, nasıl silinir, konumuza geçiyoruz..

Bandoo Programın Özellikleri:

- MSN AOL ve Yahoo ile çalışır
    - Mükemmel animasyonlar bulunmaktadır
    - Yeni koleksiyonlar eklendi
    - Eğlenceli ve kullanımı kolay
    - Ücretsiz İnanılmaz İfadeler ve Titreşimler

Badoo nasıl kaldırılır?

bilgisayarınızdan bandooyu silmek istiyorsanız

Başlat/Denetim Masası/Program Ekle Kaldır'dan bilgisayarınızdan silmek istediğiniz programı seçip "Kaldır" tuşuna basınız.

eğer ekle kaldırdan programı silemiyorsanız 2. yol olarak

Start>Run>Regedit>Ok.

şimdi aşağıdaki anahtar satırı bulun

Haaa_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall

listeden silinmeyen program ismini bulun ve silin
    daha sonra.. regedit' i kapatın

Bandoo Media Nedir? Nasıl Silinir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ask.Com nasıl silinir ne yapmak gerekir,

Ask.Com nasıl silinir ne yapmak gerekir,

Arkadaşlarım ask.com toolbar nasıl siliniyor silme işlemini nasıl yapacağız gıcık kapıyorum ya bu aramaların gelmesinden google yerine ask.com gelmiş nasıl silerim kızlar ben bunu.
  2. Bandoo Nedir

Bandoo Nedir

Bandoo Nedir - Bandoo Ne demektir bilen var mı? Kızlar bandonun ne olduğunu öğrenmem lazım bana bu konuda bilgi veriniz.
  3. Bandoo Ne Demek

Bandoo Ne Demek

Bandoo Ne Demek Kızlar bandoo kullanan var mı bandoo ne önce onu öğrenmek istiyorum sonrada ne işe yaradığını lütfen.
  4. Bandoo Nedir Bandoo Özellikleri

Bandoo Nedir Bandoo Özellikleri

Bandoo Nedir Bandoo Ne Demekdir son zamanlarda msn programlarının ve diğer sohbet programlarının popüleri olan bandoo hakkındam erak ettiğiniz tüm bilgileri, bu sayfamızda sizlerle paylaşıyor ve bandoo programının özelliklerinide konu alıyoruz Melek'ler. :) Bandoo programı , AOL, Yahoo! Messenger veya MSN Messenger gibi sohbet programlarında kullanabileceğiniz animasyonlar...
  5. Bandoo Media Nedir

Bandoo Media Nedir

Bandoo Media Nedir Merhaba millet bandoo media nedir diye çok merak ediyorum bana bu konuda bilgi ve öneri verecek alan arkadaşlarımı buraya bekliyorum

Sayfayı Paylaş