gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

BearShare kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim diyenlere

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bearshare nasıl kaldırılır bearshare kaldıramıyorum ana sayfadan kaldırma mozilla ana sayfamdan kaldır sayfadan kaldırma firefox bearshare nasıl kaldırılır, kaldırma, silinir, bilgisayardan, hakkında bilgiler Geçen oğlum yani geçen derken dün meleklerim bilgisayara bu müzik indirme proğramını kurmuş. Bende kaldırayım dedim ama bir türlü kaldıramadım. Googleden başladım araştırmaya. Bakın şu şekilde kaldırılıyor arkadaşlarım.
    Bazen yanlışlıkla proramı bilgisayarınızdan silmek için programın klasörünü silersiniz. Bu durumda Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır da o programı kaldırmaya çalıştığınızda kalkmaz. Bunun için tweakui yardımcı programı kullanabilirsiniz. Yoksa Başlat/Çalıştır/Regedit i çalıştırın

(Çalıştır'ı klavyeden çalıştırmak için win tuşu ile R tuşuna basın.)

1- HKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden

2- Software 'i açın, aynı şekilde takip edin

3- Microsoft 'u açın

4- Windows 'u açın

5- CurrentVersion 'u açın

6- Uninstall' ı açın

(Bilgisayarım \HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Uninstall)

Burada Program-Ekle kaldır daki listeyi göreceksiniz. Listeden kaldıramadıklarınızı DEL tuşuna basarak silin.

Bunlar bittikten sonra proğram ekle kaldırda proğramın olmadığını göreceksiniz daha işiniz bitmedi :)
    Program Files teki Bear Share klasörüne girin
    sırasıyla önce buradaki media bardaki uninstali ardından bir geriye gelip bear sharedeki uninstali çalıştırın
    en son yine program files ten bear share dosyasını silin biraz önce yaptım başardım bilginiz olsun.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eyvallah hocam ağzına sağlık bi deniycem bakalım inş yararlı olur

3. BYANZA

BYANZA Forum Okuru

kardeşler şöyle yapın oluyor bende oldu daha doğrusu :)

program files> bearshare> media bar> uninstall

alıntıdır

4. byanza

byanza Forum Okuru

bence program files-bearshare-medyabar ordanda unistal completed diyince kapat program filesden bear shareyi sil ordanda geri dönüşümden sil tamam olmuştur o iş:)

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hiç alakası yok oldugu gibi duruyor

6. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kafam akrıştı yapmaya çalıştım olmadı :(

7. byanza

byanza Forum Okuru

ence program files-bearshare-medyabar yazıyor ve orada unistal yazar onu açın ve next dedikten sonra show detailse basın orda completed yazar öyle yazınca kapatın ve program filesden bearshare programını silin ve onuda geri dönüşüm kutusundan silin bearsahareden kurtulursunuz bu çok kolay bir iş

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar nasıl oluo kafam karıştıı :(
    ayrıca program files yok ?
    bi yardım eder misiniz?

9. Kumral BERNA

Kumral BERNA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bnm kafam karıştıiyice yaa pff :(
    bnde profram files yok ayrıca silinmiyor nasıl olcak yaa

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kardeş, bu kadar uğraşa ne gerek var ya!
    1-görev çubuğunda sağ taraftaki oka tıklayın.
    2-ordaki programlardan ayı resmine sağ tıklayıp "exit" e tıklayın.
    3-denetim masasından program kaldır=> bearshare'ye sağ tıklayıp kaldır deyin.

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yalnız açıklama yapın lütfen .ss program files ne ? medyabar ne ? ünistal ne ?

12. MİSAFİRR

MİSAFİRR Forum Okuru

Yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm acillllllllllllllllllllllllllllllll

Ne olur yardım edin ben bilgisayarı bilmiyorum denetim masasından kalmıyor acillllllllllllll

13. özoş

özoş Forum Okuru

off

biz bilmiyorduk sanki denetim masasından silmeyi olmuyor işte olmuyorrrrrrrrr....

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya ben sildim ama internetten gitmiyor google yerine o açıılıyor.

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Başarılı

teşekkür ederim günboyu uğraşmama rağmen kaldıramamıştım programı.başarılı oldu tşkler Hülya ARDA

BearShare kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim diyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sütümü nasıl arttırabilirim diyenler!!!

sütümü nasıl arttırabilirim diyenler!!!

sütümü nasıl arttırabilirim sütümü nasıl artırabilirim Anne adayları ve anneler hep bunu düşünür.Acaba bebeğim emecek mi,acaba sütü olacak mı ? Elbette bebeğiniz emer ama önce siz de tedbirinizi alıp sütünüzü artırmalısınız hanımlar.Kadınca bir merak konusu olan anne sütü nasıl artar sorusuna cevap arıyoruz şimdi ! Emzirme döneminin daha ikinci aylarında sütlerinin azaldığından yakınan...
  2. Deep Freeze Programını Bilgisayarınızdan Nasıl Kaldırabilirsiniz ?

Deep Freeze Programını Bilgisayarınızdan Nasıl Kaldırabilirsiniz ?

Deep Freeze Nedir Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır Deep Freeze Bilgisayardan Nasıl Kaldırırım Açılışı ve kapatılışı hakkında ayrıntılı bilgiler verdiğimiz Deep Freeze Nedir Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır merak ediyorsanız bu sayfamızda ki bilgiler işinize yarayacaktır sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz.... Deepfreeze Nasıl Kaldırılır Ctrl+Alt+Shift+F6 Tuş Kombinasyonları...
  3. certified toolbar nasıl kaldırabilirim yardımmmm!

certified toolbar nasıl kaldırabilirim yardımmmm!

Ne olur bana da yardım edin arkadaşlar :( Certified toolbar diye birşey yapıştı çıkmıyor.Nasıl kaldırabilirim yardımmmm!
  4. Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Search.certified-toolbar kaldırma Sevgili melekler, ücretsiz olarak netten indirdiğimiz bazı programlarla birlikte inerek, arama motorumuza toolbar ekleyen ve başlangıç sayfamızı değiştiren Search.certified-toolbar kaldırma hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Önce denetim masası---->program ekle kaldır'a girin. Program ekle kaldır'a girdikten sonra...
  5. Saçlarımı Nasıl Uzatabilirim Diyenlere...

Saçlarımı Nasıl Uzatabilirim Diyenlere...

saçlarımı nasıl uzatabilirim, hızlı saç uzatma, hızlı saç uzatma yolları Sevgili melekler, kimi kadının saçları hızlı uzarken, kimisi de uzamamasından şikayetçidir. Özellikle kadınlar bir gaflete düşüp saçlarını kısa kestirdikten sonra bin pişman olur, saçlarını hızla uzatabilmek için türlü türlü yollar denerler. Aslında yapılacak ufak tefek sağlıklı uygulamalar saçların sorunsuzca...

Sayfayı Paylaş