gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Banka şikayetinde kendini aşmış bir müşteri. :)‏

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ARKADAŞLAR; AŞŞAĞIDAKİ MÜŞTERİNİN BANKASINA YAPTIĞI ŞİKAYET YAZISINI LÜTFEN OKUYUNN::: [​IMG]

Banka şikayetinde kendini aşmış bir müşteri. :)‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. New York Times' dayayınlanan bir müşterinin bankasına yazdığı mektup

New York Times' dayayınlanan bir müşterinin bankasına yazdığı mektup

New York Times' da yayýnlanan , bir müþterinin bankasýna yazdýðý mektup JJ Sayýn Banka Yetkilisi, Ben 86 yaþýnda bankanýzda hesabý olan bir müþterinizim. Geçen gün, tesisatçýma 100 dolar'lýk bir çek yazdým. Bu çeki kendisi her nasýlsa 3 nanosaniyede bankanýza iletmiþ olmalý ki, bankanýzda deðerlendirdiðim fonlardan bu miktar kadarýný bozduramadan hesabýmdan karþýlýðý alýnmýþ. Tabii...
  2. New York Times' da yayınlanan, bir müşterinin bankasına yazdığı mektup

New York Times' da yayınlanan, bir müşterinin bankasına yazdığı mektup

Sayın Banka Yetkilisi, Ben 86 yaşında bankanızda hesabı olan bir müşterinizim. Geçen gün, tesisatçıma 100 dolar'lık bir çek yazdım. Bu çeki kendisi her nasılsa 3 nanosaniyede bankanıza iletmiş olmalı ki, bankanızda değerlendirdiğim fonlardan bu miktar kadarını bozduramadan hesabımdan karşılığı alınmış. Tabii ki hesabımda o an için para olmadığından 30 dolar da faiz ve ceza alınmış. Oysa...
  3. >======Banka Müşteri Servisine Gelen Komik Telefonlar

>======Banka Müşteri Servisine Gelen Komik Telefonlar

>======Banka Müşteri Servisine Gelen Komik Telefonlar > > > > - Temsilci : Esinizin cep telefonu numarasini alabilir miyim? > - Müsteri : su anda hatirlayamadim ama valla sizin karsinizda kendimi > mal gibi hissettim simdi. > > --------------------------------------------------------------------- > - Temsilci : Annenizin evlenmeden önceki soyadini ögrenebilir...
  4. Bankaların müşteri yarışı

Bankaların müşteri yarışı

Bankalar, yeni müşteriler kazanmak ve işlem hacimlerini artırmak için çeşitli kampanyalar düzenlerken, bonus, puan, parapuan, uçuş milinden otomobile kadar uzanan çeşitli armağan ve promosyonlar vaat ediyor. Son dönemde bankaların düzenlediği kampanyalar arasında, Garanti Bankasının, cep şubesinden veya internet şubesinden işlem yapanlar arasında 2008 model Audi A5 için çekiliş...
  5. ING,ye müşteri şikayeti :))

ING,ye müşteri şikayeti :))

Yorumu size bırakıyorum.......Ben okuyunca ayıp olacak amaa özür dilerim.... boşalda semerini ye derler böylesine yuhhhhhhh dedimmm niye yuhh dedin diyenler alttaki yazıyı okuyunca anlıycaktırrr benii :D:D

Sayfayı Paylaş