gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Başımızın üstünde yeri var

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Gördüğüm en ilginç en kadınsı taç bunlar.Taktığınız zaman etraftan gelen ilginç ve şaşkın bakışlara hazır olun :) [​IMG]

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hhh: bu ne yaaaa :hhh: ben takmam ayyyy ben onu takmadan da dikkat çekerim :seker: yanına far allık falanda koysaydınızz tamamlayıcı olurdu :D:D

3. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha ey kafanı rujumu tazelicem :hhh:

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Anamm bu ne kıss bunu kim takacak hahaha valla kimse cesaret edipte takmaz aklımı yolda mı buldum ayol:D:D

Başımızın üstünde yeri var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bittiğim yerde başlarım...

bittiğim yerde başlarım...

Hayat Bazan acı işte..Elden bir şey gelmiyor.. Farkedip çare aramaların arasından geçen zaman.. Geçip gitmiş oluyor.. Ve biz istemesekte musuzluk yakamıza yapışmış oluyor zaman zaman... Zaman zaman yaşıyoruz yaşanması gereken mutlulukların bir kısmını.. Ve çoğu zaman yarım kalıyor.. yarım kalıyor alınması gereken tatlar.. yarım kalıyor öğrenilmesi gereken gerçeklere ulaşma isteği.. Ve bir...
  2. BaŞım GöZüm ÜsTünE

BaŞım GöZüm ÜsTünE

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Üstteki üyeyi bir yere gönder

Üstteki üyeyi bir yere gönder

Ablalarım üstteki üyeyi bir yere gönderiyoruz :)
  4. başımın üstünde yerin var

başımın üstünde yerin var

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. üstüne adet gören var mı??

üstüne adet gören var mı??

üstüne görenler üstüne adet görenler gören varmı adet gören var mı üzerine görme arkadaşlar üstüne gören var mı? varsa bildiklerini yaşadıklarını yazar mı??? lütfeeeeeen bekliyorummmmm:esra:

Sayfayı Paylaş