Batıdan Esen Rüzgarın Adı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir Batıdan Esen Rüzgar

Sevgili melekler, bu yazımızda batıdan esen rüzgarın adı ve özellikleri ile ilgili bilgiler vereceğiz :)

Batıdan Esen Rüzgara Günbatısı Rüzgarı denir.
    GÜNBATISI batıdan esen rüzgardır.
    Buna günindi de denir.Kaçak bir havadır.lodostan poyraza geçerken olur.yapacağı kaçak ve kötü havanın süresi bilinmez.

Batıdan Esen Rüzgarın Adı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak - Rüzgarın Lafı Yok

Gözlerine bakamam Tenine dokunamam Senden vazgeçmeyi hiç düşünemem Oysa kaderime yazılmış mı bilemem adın Sensiz buraların tadı yok Bu ateşin rüzgarın lafı yok Dört duvar içindeyim damı yok Son ver şu hasrete ne olur canım
  2. Esen Püsküllü kimdir

esen püsküllü kimdir esen püsküllü kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Erol Büyükburç ve Zeki Müren gibi usta sanatçıların filmlerinde rol almış başarılı oyuncu Esen Püsküllü hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Esen Püsküllü (d.1946, İstanbul) Türk sinema oyuncusu. İstanbul Beşiktaş'ta doğdu. Genç yaşta Ses dergisinin sinema yıldızı yarışmasında ikinciliği...
  3. Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir

Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir arkadaşlar bu sorumun cevabını vereceğinizi tahmin ediyor ve şmididen siz çok teşekkür ediyorum.
  4. özet olarak rüzgarın oluşumu yazın

Rüzgarın oluşumu hakkında yarına bir yazı hazırlamam lazım ve bu ödevi tamamen unutmuştum.Ne olur bana kızmayın ve yardım edin, ne olur :(((

Sayfayı Paylaş