gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuzeyden Esen Rüzgara Ne Denir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuzeyden Esen Rüzgara Ne Denir arkadaşlar biliyorsanız sorumun cevabını yazın lütfen!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuzeyden Esen Rüzgarın Adı Nedir
    Kuzeyden esen rüzgara Yıldız denir.

Yıldız Kuzeyden Esen ve Soğuk Hava Taşıyan Rüzgar Çeşididir.

Kuzeyden esen, ismi yerel balıkçılar tarafından verilen soğuk rüzgâr. Genellikle Karadeniz ve Marmara denizi üzerinden bir soğuk cephenin geçişinden sonra eser. Yazın serin, kışın ise soğuk hava taşır.

Kuzeyden Esen Rüzgara Ne Denir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hafif ve serin esen rüzgara ne denir

hafif ve serin esen rüzgara ne denir

hafif ve serin esen rüzgara ne denir ? Kızlar size sorumu sordum cevabınızı acile olarak bekliyorum:)
  2. Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir

Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir

Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir arkadaşlar bu sorumun cevabını vereceğinizi tahmin ediyor ve şmididen siz çok teşekkür ediyorum.
  3. Batıdan Esen Rüzgarın Adı

Batıdan Esen Rüzgarın Adı

Batıdan Esen Rüzgara Ne Denir Batıdan Esen Rüzgar Sevgili melekler, bu yazımızda batıdan esen rüzgarın adı ve özellikleri ile ilgili bilgiler vereceğiz :) Batıdan Esen Rüzgara Günbatısı Rüzgarı denir. GÜNBATISI batıdan esen rüzgardır. Buna günindi de denir.Kaçak bir havadır.lodostan poyraza geçerken olur.yapacağı kaçak ve kötü havanın süresi bilinmez.
  4. Denizden Karaya Esen Rüzgar Nedir

Denizden Karaya Esen Rüzgar Nedir

Denizden Karaya Esen Rüzgar Nedir arkadaşlar Denizden Karaya Esen Rüzgara ne denir ismini yazar mısınız lütfen!
  5. Kuzeydoğudan Esen Rüzgara Ne Denir

Kuzeydoğudan Esen Rüzgara Ne Denir

Kuzeydoğudan Esen Rüzgara Ne Denir kim biliyorsa cevabını zahmet olacak ama yazsın :)

Sayfayı Paylaş