gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bayanlarda Maskulen Tarz

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

maskülen tarz Erkek arkadaşınızın kocişinizin kıyafetlerini giymeyi seviyorsanız bu haber tam size göre. Erkek kıyafetlerine benzeyen yelekler, şapkalar ve aksesuarlar bu yaz çok moda :)

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bayanlarda Maskulen Tarz
    yelek ve sapka gercekten harika duruyor,ayakkabıda bayaı bir erkek ayakkabısı gibi duruyor

Bayanlarda Maskulen Tarz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. soyunma tarzınız

soyunma tarzınız

http://www.hurriyet.com.tr/astroloji/7082683.asp?gid=219&a=132876 Soyunma tarzınız sizi ele veriyor Soyunma tarzınızın karakterinizi ele verdiğini biliyor muydunuz? Hem kendiniz hem de partneriniz için okuyun... Gelişigüzel soyunanlar: Eğer soyunurken çıkardıklarınızı rastgele evinizin herhangi bir tarafına fırlatanlardansanız, arkadaş canlısı birisiniz. Hayatı bir parti gibi...
  2. Tarz Kızlar

Tarz Kızlar

tarz kızlar tarz kizlar kız
  3. tarz meselesi

tarz meselesi

tarz her bayan mutlaka kendince bir tarz yaratmıştır...ve kıyafetin çok ilginç farklI die söylendiğinde vercekleri ve vereceğimiz tek cevap=tarz meselesi...:):)*MeÇHuL*
  4. Tarz Degişimi

Tarz Degişimi

tarz değiştirmek tarz değiştirmek istiyorum imajımı istiyorum tarzımı kendi tarzımı nasıl yaratabilirim Arkadaşlar kendimce çok önemli bir karar alarak imajımı tamamen degiştirmeye karar verdim.Yaşımın 16 olmasına rağmen çok klasik ve sade giyimli briyim.Bu yüzden insanlar beni 18 ile 20 yaş arasında sanıyorlar.Bende yaşıma uygun giyinmek istedim ve hem sizlerden yardım öneri alarak hemde bazı...
  5. Popüler tarzlar..

Popüler tarzlar..

kahkül şekillendirme kahkül kıvırma kahkülü kıvırma kakül kakülleri Hayatımızda çokca tercih ettiğimiz tarzlar:) Buyrun... Kalın kaşlar Güçlü bir ifade verilmiş kaşların yüzü çerçeveleyeceğini, böylece çevrenizdekilerin ilgisini üzerinize çekebileceğinizi biliyormusunuz? Uygulama: Kaşlarınızı daha dolgun göstermek istiyorsanız, kaşlar için özel üretilen renkleri kullanmalısınız....

Sayfayı Paylaş