gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bayram Kartları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bayram kartları bayram kartı Eskiden bayramlarda sevdiklerimize tebrik kartları yollardık ama çok eskide kaldı artık kartların yerini smsler ve elektronik postalar aldı...
    Sizde bu bayram sevdiklerinizi hatırlamak en azından bir elektronik posta göndermek isterseniz buyrun en güzel bayram kartları :tik:

Bayram Kartları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazılı bayram kutlama kartları

yazılı bayram kutlama kartları

bayram kutlama kartları bayram kutlama kartı tebrik kartları tebrik kartı
  2. En Güzel Bayram KArtları

En Güzel Bayram KArtları

Bayram için sevdiklerinize en güzel bayram kartları göndererek onları çok mutlu edebilirsiniz. Sizler için sosyal paylaşım ağların da , whatsapp, instagram gibi yerler de hem kendi profiliniz de hem de sevdiklerinizin profiline gönderebileceğiniz bayram kartlarını bu konumuz da paylaşıyoruz.
  3. Genel Müdürün Bayram Kartları ( Niyazi ) Çok Komik

Genel Müdürün Bayram Kartları ( Niyazi ) Çok Komik

Evet Niyazinin kartları *** Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: - Anlamadım! Hangi kartlar efendim? - Aman evladim, Şükrü Bey...
  4. Kurban Bayramı Tebrik Kartları

Kurban Bayramı Tebrik Kartları

kurban bayramı tebrik kartları bayram kartları facebook facebook bayram tebrik Sevdiklerinize bu kartları göndererek onların bayramını kutlayabilirsiniz meleklerim.Umarım hoşunuza gider.Hele bazıları gerçekten manidarlar .:)
  5. Komik Kurban Bayramı Tebrik Kartları 2014

Komik Kurban Bayramı Tebrik Kartları 2014

komlik kurban bayramı kartları, espirili kurban bayramı kartları, komik kurban bayramı tebrik kartları, facebook kurban bayramı kutlama kartları Yaklaşan kurban bayramı ile birlikte birçok kişiyi şimdiden bir heyecan ve telaş sarmaya başladı bile... Bayramlarda sevdiklerinizi, dost ve akrabalarınızı komik kartlarla hatırlamak ve onların bayramını kutlamaya ne dersiniz? En beğenilen ve facebook...

Sayfayı Paylaş