gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

bazı makyaj ürünlerii :S

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

itirazımm varr o kadar parayaa alıp parfum,fondoten ve ruj alıyorum ama bir işe yaramıyooorrr özellikle göz kalemi sürsen gözükmüyor 50 defa üstünden geçmek zorunda kalıyosun beğenmiyorumm yaa bir el atsınlar madem o kdar çok satılıyor bu markaa birazz geliştirsinllerrr parfumuu özellikle sahte parfum gibi uçupp gidiyorr evet bahsettiğim markaa reklam olsun istemezdim ama avon. :S

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ya avonun bazı kokuları öyle oluyo hemen uçup gidiyor..

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    aslında ben avonun göz kalemlerini severek kullanıyorum....

Ama bazı parfümleri çok çabuk uçuyo...

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evet göz kalemleri çok güzel oluyo hemen akmıyo ve bikerede belli ediyo ..

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    avonun hiçbi ürünü güzel deil bence benmde eşim bana avun parfüm almıştı hemen uçuyo

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bendeki göz kalemi hiç iyi değil :S kullanmıyorum o yuzden flormar kullanıyorum göz kaleminde ve genelde sürme cekiyorum :)
    parfum de calvin klein gucci daha iyi avondan kullandım istediğim gibi olamayınca bıraktım

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

parfümlerin kaliciligi ve yat cabuk uçmasi kötü olusu degil Ten den Tene fark var ! o yüzden parfüm alirken tester deneyin 5-10 dak. bekleyin kalirsa size uygun ,uçarsa sizin tene uygun degil ;)

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    orası öylede çoğu parfumu öyle :) ve herkes sikayetci o konuda..

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Avon ürünlerini sevmiyorum parfümlerin kokusu güzel ama çok pahalı. İndirimleri takip edemem öyle ben sürekli. Parfümüm, kalemim, farım her bişeyimin markası bellidir. Yıllardır değişmez.

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Parfüm seçiminde ten renginin rengi çok önemli çünkü her koku her tene gitmeyeceği gibi her tendeki parfüm kokusuda farklılıklar gösterebiliyor.Özellikle benim gibi açık tenli iseniz mutlaka çiçek kokularının dışına çıkmamanızı öneriyorum.Mesela ben bir ara Kenzo flowers kullanıyordum ve koku üzerimdeydi hastanede sıramı beklerken bir o tarafa bir bu tarafa gidip gelirken bayanın biri dayanamayıp yanıma gelerek kullandığım parfümü sordu bende söylediğimde kendisininde aynısından kullandığından ama bendeki gibi güzel kokmadığından bahsetti.Demek istediğim işte budur kızlar ten rengine göre parfüm seçimi çok önemli..

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir arkadaşım Avon ürünlerini satıyordu. Onun ısrarları üzerine bir kalem aldım Avon asansörlü göz kalemi. Cidden de güzeldi, bitince aynısını aldım zira ikincisi hiç güzel değil. Avon ürünlerini pek kullanmadım. Ben göz kaleminde dışı altın rengi olan Carmina'yı öneririm sizlere ama dışı altın rengi olacak kalemin. Diğer renkleri o kadar yoğun ve yumuşak değil. Onuda bulmak biraz zor ama büyük mağazalarda var.

Benim kozmetikte kullandığım ve size önereceğim marka Maybellıne'dir. Diğer markalardan biraz tuzlu gelsede, inanın çok kullanışlı ve kaliteli asla pişman olmazsınız :)

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Parfümün kokuları güzel ben begenerek kullanıyorum esmer tenlıyım ve tenıme uyan kokuları da severek kullanıyorum dedıgın dogru cabuk ucuyor ama zaten ben tenıme gore kullanınca bana yakısına kullanınca sorunum kalmıyor kı ben agır kokuları sevmem..
    göz kalemı ve rımele gelecek olursak superschok rımel ve goz kalemınıd eseverek kullanıyorum akmıyor bıle ..
    ama kremlerı nı kesınlıkle tavsıye etmem.. hıcbır şeye yaramıyor yaramadıgı gıbı senden cok sey alıp goturuyor..

13. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    malesef avonun parfümlerini bende beğenmiyorum

14. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    avondan tonik krem maske aldm bakalım buda bunlar gibi berbat cıkarsa birdaha alışveriş yapmamaya karar verdim ama umarım yanılırımm bir kezz olsunn :)

15. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Kendi adıma söyleyim göz kalemlerinden şikayetçi değilim severek kullanıyorum

Ama parfüm konusuna katılıyorum bazı ürünleri kötü dışardan 2 tl parfümler bile bazı ürünlerinden daha çok kalıyor kokusu :D

bazı makyaj ürünlerii :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  2. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...
  3. Suna Dumankaya makyaj temizleme sütü

Suna Dumankaya makyaj temizleme sütü

makyaj makyaj temizleme sütü suna dumankaya temizleme suna dumankaya sütü Suna Dumankaya'dan siz hanımlar için tavsiye etmiş olduğu makyajınızı doğal yollardan temizlemeniz için vermiş olduğu makyaj temizleme kkremi malzemelerini ve formülü veriyorum Suna Dumankaya'dan makyaj ve cilt temizlemek için evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz doğal temizleme sütü tarifi:. Malzemeler: • 1 adet...
  4. Meleklerimize Gelin Makyajı Yapılışı Hakkında Bazı Öneriler

Meleklerimize Gelin Makyajı Yapılışı Hakkında Bazı Öneriler

gelin makyajı örnekleri gelin makyajı önerileri Sevgili melekler, yaz düğünü tercihiniz ise ve o muhteşem gün de gelip çattıysa baştan ayağı o gecenin yıldızı olmanız içten bile değil :) Bunun için yapmanız gereken sade ve şık bir gelinlikle yüzünüzde maske gibi durmayacak doğal ve zarif bir makyaj yapmak ya da yaptırmak. Bu makalemizde de gelin makyajı örnekleri, nasıl makyaj yapmanız...
  5. bazı programları program ekle kaldırdan kaldıramıyorum yardım edin :S

bazı programları program ekle kaldırdan kaldıramıyorum yardım edin :S

Arkadaşlar selam. Ben bazı programları silmek istiyorum ancak program ekle kaldırdan silemiyorum.Nasıl silebilirim bunları?Bir yolu varmı acaba?

Sayfayı Paylaş