bazı otobüs şoförlerinden nefret ediyorumm!!

la_nina

Yeni Üye
Üye
bazı otobüs şoförlerinden nefret ediyorumm!!
gazi ünv gölbaşı kampüsündeyim.. dersten çıktık arkadaşlarla zaten kampüs girişinin önünde olan otobüs durağında bekliyoruz. ayrıca orası otobüs ve dolmuşların son durağı. neyse otobüs geldi ama hareket etmiyo 5 dk sı filan var.. birden yağmur bastırdı orda ki şoförler otobüse binin ıslanmayın dediler sağ olsunlar..bizde otobüse bindik ama ego kartını basmadık çünkü şoför yok ve bi kart takılı cihazda.. arkadaya geçtik oturduk otobüs hareket etti bizde üşendik gidip kartı basmaya, inerken basarız dedik... ve inerken bastık. adam -siz nerde bindiniz dedi. bizim bindiğimizde otobüsün içinde olmadığını oyüzden binerken basmadığımızı anlattım.. ama adam bizim 45 dk indiriminden yararlanmak için böyle bişey yaptığımızı düşündü..- bizi enayi yerine koyuyosunuz filan dedi.. şaşırdık..halbu ki hiç birimiz otobüsten inince başka bir otobüse binmeyecektik.. adama ters cevap verince tartışma çıktı azcık:D o otobüsten kart basmadan inseydim keşke diyorum şimdi.. şoförün haberi bile olmazdı ozamn.. off of hak yemeyim diye düşündüm ama otobüste millete rezil olduğumla kaldım...

sanırım biraz uzun yazdım:D

Cevap: bazı otobüs şoförlerinden nefret ediyorumm!!

yok canım ama oluyo bazen boşver adam yanlış anlamış evet yaptıı hata olabiliri ancak neyseki allah sana başka dert vermesin...:kiss:

:sinir: tam dayaklıkmış ya.

Böyle olaylar çok oluyo ama dayak ta olmasın yanii az buçuk tekme tokata bişey demeyiz tabi:D:haha::001:

bazııı zeka eksikkliği bulunan arkadaşlar varrr sinir oluyoorummm dert anlamayanlardann sen doğrusunu yapıyorsunn teşekkür edecğinee hakaret ediyorrr ahh şu erkekklerrrrrrrrrrr:sinir::sinir:

bu adamlarla muattap bile olmamak lazım bazen o kadar iyi niyetli davranışlarıma kötü niyetli bişey sanıp öyle bi laf söylüyolar ki sinirlerim bozuluyo

Geri