gebe
  1. la_nina

la_nina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bazı otobüs şoförlerinden nefret ediyorumm!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında la_nina tarafından paylaşıldı.

gazi ünv gölbaşı kampüsündeyim.. dersten çıktık arkadaşlarla zaten kampüs girişinin önünde olan otobüs durağında bekliyoruz. ayrıca orası otobüs ve dolmuşların son durağı. neyse otobüs geldi ama hareket etmiyo 5 dk sı filan var.. birden yağmur bastırdı orda ki şoförler otobüse binin ıslanmayın dediler sağ olsunlar..bizde otobüse bindik ama ego kartını basmadık çünkü şoför yok ve bi kart takılı cihazda.. arkadaya geçtik oturduk otobüs hareket etti bizde üşendik gidip kartı basmaya, inerken basarız dedik... ve inerken bastık. adam -siz nerde bindiniz dedi. bizim bindiğimizde otobüsün içinde olmadığını oyüzden binerken basmadığımızı anlattım.. ama adam bizim 45 dk indiriminden yararlanmak için böyle bişey yaptığımızı düşündü..- bizi enayi yerine koyuyosunuz filan dedi.. şaşırdık..halbu ki hiç birimiz otobüsten inince başka bir otobüse binmeyecektik.. adama ters cevap verince tartışma çıktı azcık:D o otobüsten kart basmadan inseydim keşke diyorum şimdi.. şoförün haberi bile olmazdı ozamn.. off of hak yemeyim diye düşündüm ama otobüste millete rezil olduğumla kaldım... sanırım biraz uzun yazdım:D

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bazı otobüs şoförlerinden nefret ediyorumm!!
    yok canım ama oluyo bazen boşver adam yanlış anlamış evet yaptıı hata olabiliri ancak neyseki allah sana başka dert vermesin...:kiss:

3. janjan_57

janjan_57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:sinir: tam dayaklıkmış ya.

4. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Böyle olaylar çok oluyo ama dayak ta olmasın yanii az buçuk tekme tokata bişey demeyiz tabi:D:haha::001:

5. ASİ MELEK

ASİ MELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bazııı zeka eksikkliği bulunan arkadaşlar varrr sinir oluyoorummm dert anlamayanlardann sen doğrusunu yapıyorsunn teşekkür edecğinee hakaret ediyorrr ahh şu erkekklerrrrrrrrrrr:sinir::sinir:

6. güllü86

güllü86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende aynen nefret edıyorum

7. inlovedimple

inlovedimple Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :utan::party:BEN OLSAM O KUCUCUK BEYNINI EZERDIM KUS BEYINLU HERIFIN DIYORUM DIYORUM AMA ICRAAT YOK :s:s:s

8. angel_a

angel_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu adamlarla muattap bile olmamak lazım bazen o kadar iyi niyetli davranışlarıma kötü niyetli bişey sanıp öyle bi laf söylüyolar ki sinirlerim bozuluyo

9. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    aynen bende gıcık oluyorum.

10. pellybon

pellybon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yolu açık olduğu halde yavaş süren minibüs şoförlerine çok sinir oluyorum bn yaa o an şoförü boğasım gırtlaklayasım geliyo :mad:

11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bazılarına bende sinir oluyorum..hele muavinlere yaa :sinir:

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bazen,hadi insanlik bende kalsin diyorsun ama olmuyor.

bazı otobüs şoförlerinden nefret ediyorumm!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nefretimsin

nefretimsin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şoför

Şoför

Sokaklarda sefâlet kol geziyordu. Kim kime yardım edecek, destek olacaktı? İşsizlik yaygındı. Çevresi de perişandı. Bir yanı yıkılmaya yüz tutmuş evceğizinin camından yola doğru ümitsizce bakarken bir taksinin kapının önünde durduğunu, içinden de bir yolcunun indiğini gördü. Demek ki taksi şoföründe az çok para olacaktı. Çünkü müşteri indirmişti. Bütün cesaretini ve ümidini toplayarak...
  3. Otobüs

Otobüs

Bir tanıdıkla karşılaşmaya yahut yolculuğa delalet eder.İçinde yolcularla dolu otobüsü görmek, rüya sahibinin çok gürültülü bir toplantıya gireceğine işarettir. Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya uğrayacağınızı işaret eder. Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlaşmalar...
  4. itiraf ediyorummm

itiraf ediyorummm

ewet itiraf ediyorum gazete derği yada bir başka yazı başından değilde sonunsan başa doğru okumayı seviyorum..........:hmm::hmm::hmm:
  5. Şoför Yalanları:)

Şoför Yalanları:)

Şoför Yalanları 1-Bi basmışım üç saatte Ankara’ ya indim. 2-Araba altımdan kaçıyo yani öyle bi şey işte. 3-Rampada kırdığım gibi direksiyonu önüne, afalladı gariban. 4-İstesem kimse beni geçemez. 5-Zaten hurdaydı bizim kamyon bir de baktım direksiyon elimde kalmasın mı? Hemen torpidodan aldım penseyi taktım simidi yerine. Bu arada kamyon gidiyo ha. 6-Nasıl uyduysam gözümü bi açtım...

Sayfayı Paylaş