gebe
  1. mehtaptufekci

mehtaptufekci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bebeğim büyürken...

Konu, 'Haziran Ayı Anneleri' kısmında mehtaptufekci tarafından paylaşıldı.

Hanımlar Selam!! Minik bebeğim Berke artık anne sütünü bıraktı, şimdi Eti Cicibebe ile karnını doyuruyor. Zamanında annem de beni böyle beslerdi şimdi sıra bende.. [​IMG]
    Bi de son zamanlarda Eti Cicibebe'nin Facebook sayfası en büyük yardımcım. Sayfada verilen bilgiler Berke'm için çok faydalı. Siz de bi göz atın derim [​IMG]
    Eti Cicibebe Facebook Sayfası

Bebeğim büyürken... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu tartışma büyür gider

bu tartışma büyür gider

ünlü şarkıcalar eski sevgili kavgasına tutuştular ve hatta bunu abartarak arkadaşlık sitesi olan facebook ta reklam yapan Günel konuyu kapatmayacak gibi....... 'BU FOTOĞRAF DA SANA KAPAK OLSUN!' AZERİ KIZI GÜNEL, EBRU GÜNDEŞ'LE BİRLİKTE OLAN ESKİ AŞKI REZA ZARRAB'IN KENDİSİNE GÖNDERDİĞİ ÇİÇEĞİ FACEBOOK'A KOYDU. ALTINA DA BU NOTU DÜŞTÜ... Ebru Gündeş ile Günel arasında şu sıralar müthiş bir...
  2. Ay Büyürken Uyuyamam filmi

Ay Büyürken Uyuyamam filmi

ay büyürken uyuyamam özet ay büyürken uyuyamam özeti konusu kitap özeti filmi ay büyürken uyuyamam filmi, konusu, özeti, film, oyuncuları, hazal kaya, şerif gören, oku, özet, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Ekranların sevilen ve usta oyuncularının buluştuğu "Ay Büyürken Uyuyamam" filmi basına tanıtıldı Melek'lerim. BALIKESİR’in Ayvalık İlçesi’nde çekilen, Şerif...
  3. Çim Adam ne zaman büyür

Çim Adam ne zaman büyür

Çim Adam Kaç Günde Büyür Çim Adam ne zaman büyür Küçükken biz de çim Adam kaç günde büyür diye merak eder, hatta çim adamımızın başında nöbet tutar, bir kaç saate bir büyümüş mü diye gider bakardık :) Ne heyecanlı günlerdi diyor ve Çim Adam kaç günde büyür diyenler için, bu yazımızda cevap veriyoruz Melek'ler:) Düzenli bir bakımla çim adam çimleri 10-15 gün sonra çıkmaya başlar..
  4. Ben ne zaman büyürüm

Ben ne zaman büyürüm

ya ben ne zaman büyüyecegim:(

Sayfayı Paylaş