gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

bebeğime mektup

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler bugünki konum hamiş melklere olsun hamiş meleklerimiz sizlerden bebeklerinize mektup yazmanızı istiyorum.

gülfem_MG bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Öncelikle siz bi yazın insanlar feyz alsın :D olma mı :D:D

3. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
  4. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    güzel bir paylasim olur
    hamile olunca yazarim ilk bebegime cok mektup yazdim
    bi defter hazirladim ona büyünce hediye olarak vercem :D

bebeğime mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğmamış bebekten mektup

Doğmamış bebekten mektup

doğmamış bebekten mektup doğmamış bebeğe mektup bebekten babaya babaya bebeğin babasına mektubu DOĞMAMIŞ BEBEKTEN MEKTUP (okurken gözyaşalrımı tutamadım) Sevgili anneciğim, Henüz beni görmediğini biliyorum. Aynı zamanda ne kadar merak ettiğini de… Aslında bende seni merak ediyorum. Seninle ilgili bazı konularda fikir sahibi oldum diyebilirim. Ne yersin, ne içersin biliyorum çünkü...
  2. Hamileyken bebeğime yazdığım mektup

Hamileyken bebeğime yazdığım mektup

Canım oğlum.. Daha dünyaya gelmeden sana oğlum demek ne müthiş bir duygu.Canım oğlum,canım Volkanım.Volkan diyorum,çünkü; dedeni çok sevdiğimiz için babanla karar verdik bu isme.Kimbilir deden ne kadar çok sevinecek bu işe..hadi allahtan şanslısın oğlum.Ya dedenin ismi Abuzer olsaydı. Hiç unutur muyum oğlum ilk senin müjdeni babana nasıl verdiğimi.Eczaneden aldığım testten öğrendim...
  3. hamileyken bebeğime yazdığım mektup.

hamileyken bebeğime yazdığım mektup.

canım oğlum volkanım oğluma doğum günü mektubu Canım oğlum.. Daha dünyaya gelmeden sana oğlum demek ne müthiş bir duygu.Canım oğlum,canım Volkanım.Volkan diyorum,çünkü; dedeni çok sevdiğimiz için babanla karar verdik bu isme.Kimbilir deden ne kadar çok sevinecek bu işe..hadi allahtan şanslısın oğlum.Ya dedenin ismi Abuzer olsaydı. Hiç unutur muyum oğlum ilk senin müjdeni babana nasıl...
  4. Babadan bebeğine mektup

Babadan bebeğine mektup

bebege mektup babadan bebeğine mektup anne karnındaki bebeğin babasına mektubu anne karnından babaya Sevgili değerli kızım hoş geldin bu aleme seni tebrik ediyorum. Benim baba olmama vesile oldun. Babalık nasıl bilmiyorum ama seninle öğreneceğim inşallah. Kızım sen bu dünyaya gelirken yâsin-i tebarekeyi okudum temennim seninde yasinlerle büyümendir yavrum. Birde bu nisan ayı öğreneceksin...
  5. Doğmamış bebekten güldüren mektup:)

Doğmamış bebekten güldüren mektup:)

Doğmamış bebekten güldüren mektup:) Müstakbel anne ve baba, Bir anlık zevk uğ...runa beni dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanız bana yaptığınız ilk terbiyesizlik. Gelmeme az bir süre kaldı. Sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz. Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Etti ikinci bir terbiyesizlik. Fotoğraf makinesine...

Sayfayı Paylaş