gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bebeğimin Cinsiyeti Ne Olacak?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çin takvimi, bebeğin cinsiyetini öğrenmenin yolları, bebeğim kızmı erkekmi Bundan tam 700 yıl önce Çinliler Pekin yakınların da doğacak bebeklerin cinsiyetlerini tahmin eden ve büyük doğruluk payı olan çin takvimini buldular. Çin takvimine göre %90 bebeğin cinsiyetini öğrenmeniz mümkün. Çin takvimini deneyenlerin çoğu cinsiyet tahminin doğruluğunu yaşayarak hayretler için de kalıyorlar. Ufak bir yanılma payının ultrason cihazların da çıkan sonuçlarda da olduğunu düşünürsek sanırım çin takvimini tamamen kusursuz görmemek gerekiyor. Büyük bir olasılıkla cinsiyet tahminlerinin tuttuğu çin takvimi tablosunu sizler için paylaşıyoruz. Bebeğim kız mı yoksa erkek mi diye düşünenler için işte çin takvimi...
    bebeginizin_cinsiyetini_ogrenin_2.jpg

2. Moncaliavla

Moncaliavla Forum Okuru

3. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    doğal yolla tutturuluyorda tüpçülere de bi alternatif olsa.

Bebeğimin Cinsiyeti Ne Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin Cinsiyeti Ne ?

Bebeğin Cinsiyeti Ne ?

canım internette yazan herşeye inanmayın derim ben.dün öğrendim bebeğimin cinsiyetini.erkekmiş:)çok mutlu oldum gönlüm erkek olmasından yanaydı.önce sağlık tabi ama haklısınız insan merak ediyor.4.aya girdiğimde cildim çok bozuldu.sivilceler çıktı.kız bebek anneyi çirkinleştirir dediler vs.vs.saçma yani.siz hiç bişeye inanmayın.sabırla doktorunuzun söyleyeceği güne ve ana odaklanın.
  2. Bebeğimin cinsiyeti ne

Bebeğimin cinsiyeti ne

bebeğimin cinsiyeti ne 3 aylık hamileyim cinseyetinin nasıl anlarım
  3. Bebek cinsiyeti ne zaman kesinleşir

Bebek cinsiyeti ne zaman kesinleşir

bebek cinsiyeti ne zaman öğrenilir bebek cinsiyeti ne zaman belli olur bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur bebeğin cinsiyeti ne zaman oluşur bebeğin cinsiyeti ne zaman anlaşılır bebeklerde cinsiyet kaçıncı haftada belli olur ve dahasını bu yazımızda öğreniyoruz arkadaşlar. Evet melek'ler, başlığımızdan da anladığınız üzere bu yazımızda bebeklerde cinsiyet kaçıncı haftada belli olur konusuna...
  4. Bebeğimin cinsiyeti ne zaman belli olacak

Bebeğimin cinsiyeti ne zaman belli olacak

10 haftalık hamileyim acaba nezaman belli olucak cinsiyeti
  5. bebeğin cinsiyeti ne zaman  görünür?

bebeğin cinsiyeti ne zaman görünür?

Slm ben 2,5 aylık hamileyim bebeğimin cinsiyeti ne zaman görülür ilk gebeliğim

Sayfayı Paylaş