gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Melekler Bebeğinizin Cinsiyetini Bilmiyorsanız Çin Takvimiyle Öğrenin!!

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

çin takvimi,çin takvimi doğru mu, Melekler bu Çin takvimini ben bir çok kes tanıdıklar üstünde denedim ve hep olumlu sonuç aldım yani doğru çıkıyor güvenebiliriz tabiki de Takdir yine Allahın ama denemekte fayda var derim aşağıdaki tablo dan hemencecik öğrenin ve bizimlede paylaşın bakalım bebeğiniz kız mı erkek mi ama herşeyden önce sağlıklı olması dır tabikide Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin herkesin yüzü gülsün;

Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin'de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz.

Birçok Asya ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojik gelişmelerle bebeklerinin cinsiyetini erkenden öğrenseler de, emin olmak için 'Çin Takvimi' ve halk inanışlarına da başvuruyor. Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 90 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin'de 700 yıldır kullanılıyor.

21 yaşında kız çocuk olasılığı fazla
    Çin Takvimine göre, annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız, diğer tüm aylarda ise erkek olurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kız oluyor.

Melekler Bebeğinizin Cinsiyetini Bilmiyorsanız Çin Takvimiyle Öğrenin!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)

Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)

çin takvimi hesaplama bebek cinsiyeti hesaplama çin tablosu takvimine göre cinsiyet takvimi bebek cinsiyeti Doğacak bebeklerimizin cinsiyetini merak ediyorsanız işte bu çin takvimi tam size göre İşte cinsiyet tablosu (E: Erkek K: Kız)
  2. Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama nasıl oluyor ya kızlar herkes yapıyor ben bilmiyorum sizce bu mümkün mü?
  3. İşte melekler çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2012

İşte melekler çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2012

çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2012 çin takvimi cinsiyet hesaplama 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimize, çin takvimine göre cinsiyet belirleme konusunda merak edilen tüm bilgileri aktarıyoruz. Birçok Asya ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojik gelişmelerle bebeklerinin cinsiyetini erkenden öğrenseler de, emin...
  4. 2012 Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

2012 Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yeni yöntemi nasıl oluyor ben 4 ay sonra hamile kalmak istiyorum ve bu Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama konusunda da bilgim olsun istiyorum.
  5. Çin takvimiyle cinsiyet belirleme doğrumudur?

Çin takvimiyle cinsiyet belirleme doğrumudur?

çin takvimiyle cinsiyet nasıl belirlenir,çin takvimiyle cinsiyet belirleyenler,çin yaşım kaç,çin yaşı hesaplama,çin takvimiyle cinsiyet tahmini hakkında bilgiler çin takvimi ile istediğiniz cinsiteyette bebek sahibi olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise yazımızı çok dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Kadınların en büyük hayalidir evlilik ve arkasından bebek sahibi olmak....

Sayfayı Paylaş