gebe
  1. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43

Bebeğimizin doğumdan önce Allah ile konuşması

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında *gülüs* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] AYY kıyamam bakın nasılda korkuyor doğmaktan bizde onları 4 gözle bekliyoruz asıl onlar bizim meleklerimiz :D Doğacak bebek doğumdan bir gün önce Allah ile görüşür:
    ''Allah'ım gidecegim ve orada ne yapacağım bilmiyorum.''
    *Ben senin için bir melek yarattım ve o seninle ilgilenecek
    ''Allah'ım onların dilini bilmiyorum.Onlarla nasıl anlasacagım,nasıl... iletisim kuracagım?''
    *Senin için yarattıgım melek,sana onların dilini ögretecektır.
    ''Allah'ım duydugum kadarıyla dünyada çok kötülükler varmış.Onlarla nasıl basa
    çıkacagımı bılmıyorum.''
    *Senin için yarattıgım melek,seni canı pahasına kötülüklerden koruyacaktır.Merak etme.
    ''Allah'ım sana tekrar nasıl donecegım?''
    *Senin için yarattıgım melek,bana nasıl donecegını sana anlatacaktır.
    Derken melekler gelir ve dunyaya gıtme zamanının geldıgını soylerler ve çocugu
    Allah'ın huzurundan gotururlerken bebek tekrar sorar;
    ''Allah'ım benım için yarattıgın melegın adı ne?''
    *Adının onemi yok;
    ama,sen ona
    ANNE DİYECEKSİN!!!

SEROŞ, smiley ve ARZUZU bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Annenin evladina duydugu sefkatin, Allahin kuluna duydugu sefkatin binde biri kadarmis... Hep onu düsünürüm henüz anne olmadim ama suan daha iyi hissediyorum bebegime duydugum sefkatin kat kat fazlasini rabbimizde bize duyuyor.. Ne mutlu bize öyle degilmi... Insallah Ahirette rabbim bizi ona karsi mahcup etmez...

3. yeliz kayar

yeliz kayar Forum Okuru

Cok guzel benimde begendigim bisey

Bebeğimizin doğumdan önce Allah ile konuşması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk - İran Şahı ile Konuşması - (( ATATÜRK ARŞİVİ ))

Atatürk - İran Şahı ile Konuşması - (( ATATÜRK ARŞİVİ ))

http://www.youtube.com/watch?v=6ql0Oe42Nk8
  2. bebek ile allah

bebek ile allah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. doğumdan önce bebeğin rabbiyle konuşması

doğumdan önce bebeğin rabbiyle konuşması

doğumdan bir gün önce bebeğin rabbiyle konuşması bebeğin rabbiyle konuşması doğumdan önce allah la dünyanın en güzel melekleri annelere ve hepsi birer anne adayı olan hamiş melekler için.... doğumdan önce bebeğin rabbiyle konuşması; Allahım dünyaya gideceğim ve orada ne yapacağımı bilmiyorum. * Ben senin için bir melek yarattım ve o seninle ilgilenecek. Allahım onların...
  4. Bebeğin doğmadan önce Allah ile Konuşması hikayesi var mı

Bebeğin doğmadan önce Allah ile Konuşması hikayesi var mı

Bir hikaye vardı bir bebeğin doğmadan önce Allah ile konuşmasıyla alakalı. Hani ben yarın dünyaya gidecem hazırım vs diyordu hikayede bu hikayenin tamamını rica ediyorum.
  5. bebeğimi doğumdan 15 dakka önce kaybettim:((

bebeğimi doğumdan 15 dakka önce kaybettim:((

arkadaslar daha önce 2 defa düşük yapmıstım hamileliğimin ilk aylarında, sonra ameliyat oldum, uzunca süreler bekledim, bir sürü sancı cektim,psikolojim mahvoldu. cok şüküür ekim ayında hamile kaldım, burdan bir coğunuzla dertleştim, yavrum ilk 3 ay düşmesin diye hergün yalvardım Rabbime, doktor sürekli istirahat verdi hep yattım hamilelikte calısmadım, yattım sıkıntıdan patladım, ama herseye...

Sayfayı Paylaş