gebe
  1. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

bebegin ilk kıpırtıları:)

Konu, 'Gebelik' kısmında @Kendi@ tarafından paylaşıldı.

hamilelikte karın seyirmesi karında seyirme hamilelikte seğirme karında kıpırtı karın içinde kıpırtı melişlerim....
    hamileliginde bebeginin ilk kıpırtılarını hissettiginizdekive heyecanı mutlulugu paylaşalım....ve ilk nasıl hissettigimizi bazen karında seyirme bazende kıpırtı şeklinde.......sizinkiler nasıldıı?

ben bugün ilk kez bebegim kıpırtılarını hissettim inanılmaz bişey çook mutluyum..:pasi:canım benim annesinin bitanesi hiçte durmuyor yerinde:bebiss:

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    heyyyyyyyyyyt delikanlım bnm yaa

bebegin ilk kıpırtıları:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeginizle Konusun

Bebeginizle Konusun

Bebeğiniz daha karnınızdayken bile, konuşarak ve müzik dinleterek onunla iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle doğduktan sonra konuşma ve hareketler yoluyla onunla iletişim kurmaya çalışmanız ilişkiniz için iyi olacaktır. Bebeğiniz doğuduğu andan itibaren, konuşamasa bile sizinle iletişim kurmaya başlar. İletişime dair ailk adımları sizinle göz teması kurmak şeklinde olur: Uzun uzun...
  2. bebegimi kaybettım......

bebegimi kaybettım......

selam arkadaslarım ınsallah yenı yıla herkes ıyı gırmıstır herkese saglık ve mutlu bır yıl dılıyorum.benım yenı yılın ılk gunu gözyası ve acıyla gectı.bebegımı kaybettımmmm..... sabah kanamayla uyandım ve bebegımı o kokusunu duyamadıgım mınıcık yavrumu kucagıma alamadım.okadar kotuyum kı anlatamam.hayatıma sankı vırgulle ara verdım saatler durdu zaman gecmeyecek sankı.oysa okadar alısmıtım kı...
  3. Bebegimin ilk Patikleri :)

Bebegimin ilk Patikleri :)

bebek patikleri bebek patigi el orgusu bebek icin patik bebegim konulari burada meleklerim Merhaba Meleklerim, Hep gurbetteyim gurbetteyim diye isyan ediyorum farkindayim ama, ne yapayim hakikaten zor is anlatilmiyor, sartlarin ne kadar guzel olursa olsun hep bir yanin eksik kaliyor maalesef, ornegin simdi 3 aylik hamis olmama ragmen anacigimla bu guzel duyguyu paylasamiyorum bile,...
  4. Bebegimin ilk resmi teyzeleri :))

Bebegimin ilk resmi teyzeleri :))

ultrason goruntuleri bebek resimleri bebek ultrason goruntusu uc aylik bebek TEYZELERIIIII :) Bebegimin ilk resmini sizlerle paylasmak istedim, Gecen gun bebegimin ilk patiklerinin resimlerinide paylasmistim sizlerle, ilk hamislik olunca insan bir tuhaf oluyor, butun dunyayla paylasmak istiyorsun herseyini sanki,gorgusuzmuyum neyim hahaha gormemis hamis kalmis, tutmus herseyini paylasmis...

Sayfayı Paylaş